Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Організація і методика аудиту. Аудит фінансових результатів підприємства
Українські реферати - Аудит
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат)

Організація і методика аудиту. Аудит фінансових результатів підприємства

Курсова робота з аудиту


ЗМІСТ

Вступ
1. Теоретичні засади економічної сутності та характеристика об’єктів
1.1. Сутність проведення аудиту
1.2. Нормативно-правова база для організації перевірки
1.3. Задачі аудиту
2. Методичні аспекти проведення аудиторської перевірки
2.1. Техніко – економічна характеристика КРНУ
2.2. Джерела аудиторських доходів обліку фінансових результатів підприємства інформації для аудиту обліку фінансових результатів підприємства
2.3. Економічні ризики та аудит
3. Організація аудиту обліку фінансових результатів
3.1. Планування роботи аудиторів обліку фінансових результатів
3.2. Розробка проекту внутрішнього стандарту аудиторської перевірки
3.3. Актуальні проблеми аудиту обліку фінансових результатів
3.4. Особливості аудиту в комп’ютерному середовищі
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової роботи - 44 сторінки.

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Також дивіться:
Курсова робота - Аудит обліку фінансових результатів підприємства
Курсова робота - Фінансовий аудит в умовах ринку

ВСТУП

Аудит — це надання практичної допомоги керівництву й економічним службам підприємства щодо ведення справ і управління його фінансами, а також щодо налагодження бухгалтерського фінансового і управлінського обліку, надання різних консультацій. Аудит також дає змогу дати оцінку майна під час приватизації і при акціонуванні підприємств різних форм власності.
Аудит, крім того, охоплює такими основними питаннями; перевірка комерційної і господарсько-фінансової діяльності суб'єктів господарювання, фінансової звітності з погляду правильності складання і реальності оголошення оподаткованого прибутку, а також дотримання ними чинного законодавства.
До проблемних питань аудиту слід віднести: недостатню кількість методичних розробок з аудиторського контролю; брак достатнього досвіду аудиторської діяльності; недостатню кількість кваліфікованих аудиторських кадрів, а звідси — і неосвоєний ринок аудиторських послуг; відсутність типових форм документів з аудиту; відсутність методичних рекомендацій з питань комп'ютеризації аудиту тощо.
Основними завданнями аудиту є: перевірка фінансової звітності, розрахунків, декларацій та інших документів для встановлення їх достовірності й відповідності здійснених господарських і фінансових операцій чинному законодавству; виявлення і попередження (профілактика) порушень у фінансово-господарській діяльності підприємств; реальність визначення фінансових результатів; оцінка ефективності внутрішнього контролю; надання консультаційних послуг з питань обліку, аналізу, права, менеджменту, маркетингу, фінансів тощо.

Темою курсової роботи обрано питання: «Організація і методика аудиту. Аудит фінансових результатів підприємства»
Мета курсової роботи – теоретично та практично обґрунтувати доцільність проведення аудиту фінансової діяльності підприємства та її результатів.
Предмет дослідження - актуалізація  теоретичних та практичних  засад  проведення  аудиторської перевірки коштів і оцінка  платоспроможності  підприємства та визначення оцінки фінансової діяльності підприємства.
Для досягнення поставленої мети необхідно виконати  наступні  завдання:
- опрацювати наукову  та методичну  літературу  з поставленого питання;
- визначити  основні  теоретичні  та методичні  засади проведення  аудиторської  перевірки на підприємстві;
У процесі  дослідження використано наступні   форми наукового  пізнання:
- робота з літературними джерелами;
- бесіда;
- аналіз;
- спостереження;
- синтез.

У  процесі роботи визначено основні поняття аудиторської перевірки  діяльності  підприємства.
Сформульовано уявлення про аудит, визначено його мету, завдання; з’ясовано джерела  аудиторських  доказів, надано загальну характеристику аудиторських доказів, розробка програми та плану.
Аудиторські докази — це інформація, одержана аудиторами при підготовці висновків, на яких ґрунтується аудиторський звіт. Аудиторські докази включають первинні документи і облікові записи, які лежать в основі звітності, а також інформацію, що підтверджується з інших джерел.
Програма аудиторської перевірки — це основа детального планування часу і витрат.
План аудиту має бути повідомлений аудиторській групі. Графіки, процедури, які необхідно виконати, і тип звіту головного аудитора слід повідомити групі аудиторів на самому початку перевірки. Аудитор повинен обговорити загальну стратегію перевірки з керівництвом клієнта. Деякі деталі планування (чи треба використовувати роботу внутрішніх аудиторів та ін.) необхідно обговорювати і узгоджувати заздалегідь (наперед).

Протягом всього терміну проведення аудиту його загальний план і програма переглядаються і уточнюються аудитором у зв'язку з імовірністю змін умов і напрямів аудиту і можливістю отримання інших результатів після проведення аудиторських процедур. На  підприємстві  КРНУ проводилась  аудиторська  перевірка  грошових коштів  та платоспроможності  підприємства , результати якої маються  наступні:
1. За всі місяці залишки та обороти синтетичних рахунків з обліку грошей відповідають даним Головної книги.
2. Сума залишків та оборотів аналітичних рахунків з обліку грошей відповідає залишкам та оборотам відповідних синтетичних рахунків.
3. Залишки грошей в балансі (ф. №1) відповідають даним Головної книги.
4. Перевіркою первинних документів встановлено порушення обліку грошей, а саме:
• встановлено  перевищення  грошових  коштів понад документів, які підтверджують  наявність даної суми;
• перевищення  ліміту  каси;
• невідповідне  зберігання чекових книжок
Отже, треба  визначити , що аудиторська  перевірка  є  важливим  елементом  контролю  та  аналізу  проведення  господарської  те економічної діяльності любого підприємства.

 

 
загрузка...