Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Аудит обліку фінансових результатів підприємства
Українські реферати - Аудит
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Аудит обліку фінансових результатів підприємства

Курсова робота з аудиту


ЗМІСТ

Вступ
Розділ І. Техніко-економічна характеристика ЗАТ ЛТД «Ізумруд»
Розділ ІІ. Теоретичні аспекти аудиту обліку фінансових результатів та аналізу ліквідності та платоспроможності підприємства
2.1. Облік фінансових результатів та аналіз ліквідності та платоспроможності підприємства як об’єкт аудиту
2.2. Задачі аудиту обліку фінансових результатів та аналізу ліквідності та платоспроможності підприємства
2.3. Основні етапи аудиту обліку фінансових результатів, аналізу ліквідності та платоспроможності підприємства
2.4. Нормативна база обліку фінансових результатів та аналізу ліквідності та платоспроможності підприємства
Розділ ІІІ. Аудит фінансових результатів ЗАТ ЛТД«Ізумруд»
3.1. Джерела аудиторських доходів обліку фінансових результатів та аналізу ліквідності та платоспроможності підприємства інформації для аудиту обліку фінансових результатів та аналізу ліквідності та платоспроможності підприємства
3.2. Оцінка аудиторського ризику
3.3. Методика аудиту обліку фінансових результатів та аналізу ліквідності та платоспроможності підприємства
3.4. Узагальнення результатів аудиту обліку фінансових результатів та аналізу ліквідності та платоспроможності підприємства
3.5. Аудиторський висновок
Висновки та пропозиції
Список використаної літератури
Обсяг курсової роботи - 45 сторінок.

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Дивіться також:
Курсова робота - Аналіз фінансових результатів та рентабельності підприємства
Курсова робота - Фінансовий аудит в умовах ринку

ВСТУП

Вся продукція, отримана на підприємстві в результаті процесу виробництва, є валовою продукцією, її вартість визначається суспільне необхідними витратами живої і уречевленої праці та складається з двох частин: вартості витрачених засобів виробництва, тобто перенесеної вартості, і вартості, створеної живою працею. Перша частина постійно відтворюється в натурально-речовій і вартісній формах, а тому вона не є доходом. Друга частина складається з вартості, знову створеної в процесі функціонування живої праці, і утворює валовий дохід. Таким чином, валовий дохід відображає знову створену в процесі виробництва вартість або вартість валової продукції без уречевленої праці.
Важливе місце серед економічних категорій належить чистому доходу, який відображає вартість виробленого продукту для суспільства та визначається як різниця між вартістю продукту й витратами на його виробництво.
Фінансові результати як економічна категорія відображає кінцеву грошову оцінку виробничої та фінансової діяльності та є найважливішим показником фінансових результатів підприємницьких структур, їх фінансового стану. У загальному вигляді, прибуток - це різниця між доходами від певної діяльності  витратами на її здійснення. Він інформує про необхідність заходів щодо зменшення собівартості продукції, нарощування обсягів виробництва й реалізації, розширення асортименту товарів, доцільність змін у ціновій політиці. Прибуток є визначальним критерієм ефективності господарювання.
Про актуальність теми аудиту доходів і результатів діяльності господарюючих суб’єктів свідчить рівень її розгляду в наукових  працях. Серед видатних вчених, які здійснили вагомий внесок у розвиток тематики доходів і результатів діяльності в бухгалтерському  обліку на різних історичних етапах багато і українських  вчених слід назвати Л. Флорі, Д. Манчіні, Ф. Ескобара, Викова, В.Г. Макарова, В.Ф. Палія, Я.В. Соколова, тому темою  курсового  дослідження обрано питання: «Аудит обліку фінансових результатів підприємства».
Метою курсової роботи є теоретичне та практичне обґрунтування аудиту обліку, формування і використання доходів, витрат та фінансових результатів як бази подальшого розвитку підприємства.
Предмет курсового дослідження - теоретичні та практичні аспекти аудиту обліку, доходів, витрат та фінансових результатів діяльності підприємства.

Об’єкт курсового дослідження – ЗАТ ЛТД «Ізумруд».
Для досягнення поставленої мети необхідно виконати наступні  завдання:
1) опрацювати наукову  та  методичні  літературу  з поставленого  питання;
2) визначити основні  теоретичні  та практичні  аспекти аудиту обліку  фінансових результатів  діяльності підприємства;
3) з’ясувати основні  аналітичні  показники діяльності  підприємства.

 

 
загрузка...