Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Аудит обліку виробничих запасів
Українські реферати - Аудит
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   
Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат)

Аудит обліку виробничих запасів

Курсова робота з аудиту

ЗМІСТ

Вступ
Розділ І. Техніко – економічна характеристика ВАТ «Кременчуцький молокозавод»
Розділ ІІ. Теоретичні основи аудиту виробничих запасів
2.1. Економічне обґрунтування  аудиту виробничих запасів
2.2. Нормативна база аудиту виробничих запасів
2.3. Методика проведення аудиту виробничих запасів
Розділ ІІ. Проведення аудиторської перевірки обліку виробничих запасів на підприємстві ВАТ «Кременчуцький молокозавод»
3.1. Аудит складу виробничих запасів
3.2. Аудит обліку надходження  виробничих запасів на ВАТ «Кременчуцький молокозавод»
3.3. Аудит складського обліку щодо виробничих запасів
3.4. Аудит передачі виробничих запасів для виробничих цілей
3.5. Аудит реалізації виробничих запасів
3.6. Аудит ПДВ, щодо надходження та реалізації виробничих запасів
Розділ ІІІ. Аудиторський висновок
Висновки  та пропозиції
Список використаної літератури
Обсяг курсової роботи - 34 сторінки

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Також дивіться:
Курсова робота - Організація і методи аудиту використання запасів
Контрольна робота - Контроль і ревізія. Облік запасів


Анонс курсової роботи

Треба зауважити, що дана проблема є актуальною та значною для теоретичного та практичного дослідження. Це і спонукало нас обрати темою курсової роботи питання: «Аудит обліку виробничих запасів».
Мета курсової роботи – визначити та надати характеристику аудиту обліку виробничих запасів в сучасних умовах господарювання.
Предмет курсового дослідження - теоретичні та практичні засади аудиту обліку використання виробничих запасів в сучасних умовах господарювання.

Для досягнення поставленої мети необхідно виконати такі завдання:
1. опрацювати наукову та методичну літературу з поставленого питання;
2. визначити основні теоретичні та практичні аспекти аудиту обліку запасів;
3. з’ясувати особливості обліку виробничих запасів в сучасних умовах господарювання;
4. визначити особливості обліку запасів на ВАТ «Кременчуцький молокозавод».

Під час проведення практичного дослідження ми спостерігали за надходженням виробничих запасів та оформленням й іншими документами. Ми перевіряли  супровідні  документи  постачальників  (рахунок фактура (ф. № 63), платіжна  вимога-доручення, товарно-транспортна накладна), які є підставою для кількісного та якісного приймання партії, а також використовуються для розрахунків постачальниками і покупцями за відвантажені (відпущені) запаси.

Збереження запасів залежить від умов їх зберігання, тому  наступним  елементом  нашого дослідження було перевірка стану складського господарства підприємства. Ми встановлювали кількість і дислокацію складських приміщень, сховищ, в тому числі типових і пристосованих, їх місткість, умови зберігання запасів, забезпеченість  ваговимірювальними приладами.

Під час аудиторського контролю ми визначили, що бухгалтер підприємства  відображає на дебеті рахунка 20  надходження запасів на підприємство або їх дооцінку, на кредиті — витрати на виробництво (експлуатацію, будівництво), переробку, відпуск (передачу) на сторону.
Під час наших спостережень ми спостерігали, що на  ВАТ “Кременчуцький молокозавод” було придбано запаси у підприємства “Весна”. Балансова вартість запасів — 1 000 грн., справедлива вартість — 400 грн. Балансова вартість — 600 грн., справедлива вартість — 400 грн.
У цьому разі як договірну вартість бухгалтер прийняв як справедливу вартість з урахуванням ПДВ — 480 грн. (ПДВ — 80 грн.)

Під час перевірки повноти оприбуткування, правильності оцінки складського обліку запасів ми перевіряли правильність ведення складського обліку, обґрунтованість записів завідуючим складом у картках. Також  пізніше ми перевірили повноту  оприбуткування, правильність списання  матеріалів, які надійшли  зі сторони. Порушення  порядку оприбуткування і списання цінностей  майже не привело до створення залишків сировини, яка на даному підприємстві не може бути простроченою. Тому як підприємство виготовляє продукти харчування, тобто виробничі запаси мають певний термін зберігання (наприклад – молочна закваска, молочні бактерії, деякі види солодощів (для приготування йогуртів)).
На цьому етапі своєї перевірки за допомогою аудиторських процедур ми вивчали достовірність, об’єктивність та законність відображених господарських операцій із виробничими запасами.

При аудиті складського обліку виробничих запасів ми використовували різноманітні  методичні прийому аудиту операцій з запасами, а саме за допомогою, аналітичних, статистичних та економічних розрахунків. Під час своєї перевірки ми склали порівняльну відомість складського обліку виробничих запасів, та провели внутрішню  інвентаризацію.

 

 
загрузка...