Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Аудит основних засобів
Українські реферати - Аудит
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат)

Аудит основних засобів

Курсова робота з аудиту


ЗМІСТ

Вступ
1. Техніко – економічна характеристика КРНУ
2. Методичні основи аудиту організації бухгалтерського обліку аудиту основних засобів
2.1. Мета та завдання аудиту основних засобів
2.2. Предмет та обєкти аудиту основних засобів
2.3. Способи вивчення операцій з основними засобами
3. Методологія проведення аудиторської перевірки обліку основних засобів на КРНУ
3.1. Методика проведення аудиту основних засобів на КРНУ
3.2. Аудиторський висновок
Висновки
Список літератури
Обсяг курсової - 48 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Також дивіться:
Курсова робота - Аудит амортизації основних засобів
Курсова робота - Аналіз основних засобів підприємства
Контрольна робота - Особливості обліку основних засобів


Анонс курсової роботи

В умовах розвитку ринкової економіки в Україні збільшується роль бухгалтерського обліку та економічного аналізу в господарській діяльності управління підприємствами.
Управління підприємством потребує систематизованої інформації про здійснення господарських процесів, їх характер, про наявність матеріальних, трудових та фінансових ресурсів, їх використання, власний капітал, зобов’язання та фінансові результати діяльності. Ця інформація потрібна не лише керівництву підприємства, але й зовнішнім користувачам, які мають прямий фінансовий інтерес.
Тема оборотних засобів в сучасних  умовах  розвитку  ринкової  економіки  на Україні, є дуже актуальною  і  залишатиметься  такою  й  в  майбутньому. Вона  має велике значення для діяльності кожного підприємства, бо практично не існує жодної організації без наявності основних засобів.

Основні засоби надають найглибше  та  найповніше  уявлення про  технічний стан, виробництво та в цілому загальне становище  підприємства.
Оборотні засоби – це один з головних компонентів виробничої діяльності   підприємства, а також самий перший показник фінансової стійкості та виробничої спроможності діяльності підприємства.

Метою написання курсової роботи є вивчення теоретичних аспектів аудиту основних засобів та здобуття відповідних практичних навичок на Кременчуцькому районному нафтопровідному управлінні.
Предметом написання курсової  роботи є вивчення порядку ведення обліку стосовно надходження, руху, нарахування амортизації та використання основних засобів на даному підприємстві.
Об’єкт курсового дослідження - Кременчуцьке районне нафтопровідне управління.

В ході роботи будуть розглядатися головні джерела інформації, вивчаються первинні документи з обліку основних засобів, а також їх взаємозв’язок між собою, суть поняття та призначення основних засобів.
В цілому теоретичні аспекти курсової роботи базуються на вивченні та застосуванні законодавчих та нормативних актів. Так, як в Україні існують два види обліку – бухгалтерський та податковий, і вони регламентуються різними документами, то самим головним документом  в  бухгалтерському  обліку,  який дає повне роз’яснення  про основні засоби, є Положення (стандарт) бухгалтерського обліку № 7 “Основні засоби”. В податковому обліку всі дії регламентуються відповідно до Закону України  “Про податок на прибуток підприємств”.

Виходячи з поставленої мети в ході курсової роботи розв’язуються наступні завдання:
- систематизація знання щодо нормативної бази;
- вивчення техніко – економічних показників підприємства;
- ознайомлення з обліковою політикою підприємства;
- проведення аналізу діяльності підприємства та рекомендації щодо шляхів вдосконалення використання основних засобів.

 

 
загрузка...