Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Організація і методика аудиту. Аудит готової продукції
Українські реферати - Аудит
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Організація і методика аудиту. Аудит готової продукції


Контрольна робота з аудиту виконана за допомогою підручників та посібників. У контрольній є: таблиці, малюнки, практичний матеріал. Ключові слова та фрази: організація аудиту, аудит готової продукції, методика аудиту, облік реалізації готової продукції. Обсяг - 23 сторінки. Формат - Word (doc).

ЗМІСТ

Вступ
1. Завдання та джерела інформації аудиту готової продукції
2. Методика проведення аудиту готової продукції та її реалізації
Практична частина
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг роботи - 23 сторінки

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Дивіться також: Курсова робота - Організація і методи аудиту використання запасів

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА

1. Порівняйте дані розділу «Власний капітал» в розрізі статей звітності з даними синтетичного та аналітичного обліку, поданими на додатках.
2. Розробити робочі документи для перевірки відповідності даних звітності власного капіталу з їх  документальним оформленням і відображення операцій на рахунках бухгалтерського обліку.
3. При вирішенні завдань з аудиту необхідно визначити:
• які нормативні акти порушені, вказуючи пункт, статтю і т. п.;
• як дані операції вплинуть на валові доходи чи валові витрати підприємства, визначити суму податку з прибутку, яку необхідно доплатити чи поставити на відшкодування, визначити, до якого періоду у звітності будуть віднесені виявлені помилки та який розмір пені необхідно доплатити підприємству;
• розробити рекомендації з виправлення помилок як у бухгалтерському, так і в податковому обліку.
4. На основі проведеного аудиту визначити за балансом, які штрафні санкції будуть накладені  на підприємство «Полтавсервіс» за несвоєчасність погашення засновниками заборгованості за внесками до статутного капіталу.
В який термін і в яких розмірах необхідно погасити суму заборгованості засновниками.
Необхідно визначити, за рахунок яких джерел повинна бути списана пеня за несвоєчасне погашення заборгованості засновниками.
Один із засновників вирішив вийти із товариства і забрати свою долю в сумі 2000 грн. Розробіть рекомендації, якщо йому буде видана сума 2600 грн.
Проаналізуйте стан власного капіталу підприємства «Полтавасервіс» на початок і кінець звітного періоду на основі даних балансу. Оцініть статті балансу та визначте ризик за кожною із статей.

 

 
загрузка...