Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Комерційний банк як організаційно-правова форма суб’єктів підприємницької діяльності
Українські реферати - Банківська справа
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   
Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат)

Комерційний банк як організаційно-правова форма суб’єктів підприємницької діяльності

Курсова робота

ЗМІСТ

Вступ
1. Історичні аспекти розвитку і функціонування банків
2. Поняття, сутність, особливості комерційних банків, принципи їх діяльності, функції та види
3. Правова основа створення та припинення діяльності комерційних банків
4. Правовий режим операцій та послуг, що надаються комерційними банками
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової роботи - 37 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Також дивіться:
Курсова робота - Касові операції комерційних банків


Анонс курсової роботи

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про Національний банк України» НБУ надає дозвіл на створення на території України комерційних банків шляхом їх реєстрації, тобто внесення до Реєстру банків.
Комерційний банк набуває статусу юридичної особи з часу його реєстрації Національним банком України шляхом відповідного запису у Державному реєстрі банків.

Правовими основами створення комерційних банків в Україні є закони України «Про банки і банківську діяльність», «Про Національний банк України», «Про цінні папери і фондову біржу», «Про господарські товариства», «Про підприємництво», «Про заставу», Положення НБУ «Про порядок створення і державної реєстрації банків, відкриття їх філій, представництв, відділень», а також ряд інших законодавчих актів та нормативних актів Національного банку України [9,c.101].

Комерційні банки, незалежно від форми власності, створюються на акціонерних або пайових засадах і виступають у формі акціонерних товариств, товариств з обмеженою відповідальністю, кооперативних банків.
Засновниками комерційних банків можуть бути українські та іноземні юридичні і фізичні особи, за винятком Рад народних депутатів усіх рівнів, їх виконавчих органів, політичних та профспілкових організацій, спілок і партій.

Засновниками комерційних банків не можуть бути юридичні особи, щодо яких неможливо встановити їх власників та джерела коштів, за рахунок яких вони здійснюють внески або сплачують акції комерційних банків. Військовослужбовцям, працівникам правоохоронних органів, державної безпеки, арбітражного суду, державного нотаріату, органів державної влади і управління, покликаних здійснювати контроль за діяльністю комерційних банків, забороняється бути засновниками комерційних банків і брати участь, в тому числі шляхом суміщення посад, в органах управління банком. Особи, які мають непогашену судимість за крадіжки, хабарництво та інші корисливі злочини, а також особи, яким суд заборонив займатися певною діяльністю до закінчення строку, встановленого судом, і погашення судимості, також не можуть бути засновниками банків або обіймати в них керівні та матеріально-відповідальні посади.

До моменту реєстрації комерційного банку для формування статутного капіталу за місцем створення банку засновникам відкривається тимчасовий рахунок, на який кожний засновник за рахунок власних коштів вносить визначену чинним законодавством і установчими документами частку статутного капіталу. Підставою дія відкриття тимчасового рахунку є установчий договір засновників банку і заява па відкриття рахунку, яка підписується уповноваженою особою, визначеною засновниками банку в установчому договорі.

Отже, досить актуальною є тема курсової роботи: «Комерційний банк як організаційно-правова форма суб’єктів підприємницької діяльності».
Мета курсової роботи – визначення правового статусу комерційних банків за законодавством України.
Предмет курсової роботи – комерційний банк як організаційно-правова форма суб’єктів підприємницької діяльності.
Завдання курсової роботи:
- з’ясувати історичні аспекти розвитку і функціонування банків;
- визначити поняття, сутність, особливості комерційних банків, принципи їх діяльності, функції та види;
- надати характеристику правовій основі створення та припинення діяльності комерційних банків та їх правовий режим.

 

 
загрузка...