Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Ліквідність банку. Аналіз, показники ліквідності
Українські реферати - Банківська справа
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Ліквідність банку. Аналіз, показники ліквідності

Контрольна з предмету «Банківська справа» виконана на замовлення за допомогою підручників та посібників. Є: таблиці, формули, графічний матеріал, розрахунки, практична частина - задача. Ключові слова та фрази: ліквідність банку, показники ліквідності, ліквідність комерційного банку, управління ліквідністю. Обсяг - 21 сторінка. Документ Word (.doc).

ЗМІСТ

Вступ
1. Шляхи і методи підтримки банківської ліквідності
2. Показники ліквідності й платоспроможності як складової фінансової стійкості банку
3. Аналіз показників ліквідності банківської установи
4. Еволюція вимог НБУ щодо нормативів ліквідності комерційного банку
Практична частина
Висновки
Список використаної літератури

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА  

Задача   

Припустимо, що всі активи мають нульовий ступінь ризику (тобто гарантовані до повернення), страхові резерви по всіх активах сформовані повністю, курс гривні неіменний.
Визначити: Норматив миттєвої ліквідності Н4.

Рішення

Норматив миттєвої ліквідності (Н4) встановлюється для контролю за здатністю банку забезпечити своєчасне виконання своїх грошових зобов'язань за рахунок високо ліквідних активів. Він визначається як відношення суми коштів у касі (Ка) та на кореспондентських рахунках (Кр) до зобов'язань банку, що обліковуються за поточними рахунками (П3):

Н4 = (Формула)
Н4 = (Розрахунки)

 

 
загрузка...