Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Поняття та види господарського обліку
Українські реферати - Бухгалтерський облік
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Поняття та види господарського обліку

Курсова робота з бухгалтерського обліку


ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Поняття та види господарського обліку
1.1. Господарський облік – поняття та класифікація
1.2. Особливості фінансового та бухгалтерського обліку
1.3. Основні принципи фінансового та бухгалтерського обліку
Розділ 2. Практична частина
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 40 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


ВСТУП

В умовах становлення і розвитку ринкової економіки в Україні зростає роль бухгалтерського обліку господарської діяльності підприємств усіх форм власності як складової частини системи економічної інформації і управління. Управління підприємством вимагає систематичної інформації про операційну, інвестиційну і фінансову діяльність та пов’язані з такою діяльністю витрати, доходи і результати. Основними джерелами інформації є дані бухгалтерського обліку, що встановлені Законом України “Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні”.
Розвиток економічних зв’язків в умовах ринку значно розширює кількість користувачів обліковою і звітною інформацією підприємства. Ними є не лише працівники управління, безпосередньо пов’язані з підприємництвом, а й зовнішні користувачі інформації, які мають прямий фінансовий інтерес: Банки – при прийнятті рішення про надання кредитів, постачальники – при укладанні договорів про поставку товарно матеріальних – цінностей; інвестори, засновники, акціонери – про можливість одержання доходів (дивідендів). Значний інтерес обліково-звітна інформація представляє також для працівників податкових служб, органів державної статистики й управління. 
Відповідно до затвердженої Програми реформування системи бухгалтерського обліку із застосуванням міжнародних стандартів – як складової частини заходів, орієнтованих на впровадження економічних відносин ринкового спрямування, Міністерством фінансів України розроблено і затверджено національні положення (стандарти) бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій.

Зважаючи на актуальність даної проблеми темою курсового дослідження обрано питання:
«Поняття та види господарського обліку».

Мета дослідження – визначити основні теоретичні засади поняття та види господарського обліку.
Для досягнення поставленої мети необхідно виконати наступні завдання:
1. Опрацювати наукову та методичну літературу з поставленого питання;
2. Визначити основні види господарського обліку;
3. З’ясувати основні принципи та чинники господарського обліку.

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА

ЗАВДАННЯ ДО КУРСОВОЇ РОБОТИ

Класифікація складу засобів підприємства та джерел їх формування.

Мета завдання: Засвоїти  економічну  класифікацію  господарських засобів промислового підприємства та джерел їх формування.

Умови завдання: По наведеним даним таблиці 2 по засобам і джерелам підприємства провести класифікацію господарських засобів за їх складом та функціональною роллю у процесі виробництва, а джерел засобів - за формами їх створення.

Методичні вказівки: Наведені в таблиці 2 засоби та джерела їх створення необхідно об'єднати в групи (у відповідності до рахунків). По кожному виду засобів і джерел підрахувати підсумки по підрозділам, а потім загальний підсумок.

 

 
загрузка...