Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Бізнес-план перукарні
Українські реферати - Бізнес-планування
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Бізнес-план перукарні


ЗМІСТ

1. Вибір та обґрунтування організаційно-правової форми підприємства
2. Конкурентні переваги
3. Бізнес-план
4. План
5. Створення та фінансова оцінка
6. Виробничий план
7. Державна реєстрація
8. Потреба в коштах
9. Оцінка можливих витрат виробництва
10. Розрахунок собівартості послуг
11. Оцінка ризиків
12. Визначення рівня загальної рентабельності

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36

Дійсний проект  являє  собою  створення  нового підприємства для надання  послуг  у  сфері малого бізнесу – приватної  перукарні за  участю позикового капіталу у  формі кредиту  на покупку  устаткування.
Головна  мета  підприємства – це одержання прибутку, а також  задоволення  потреб  замовників – клієнтів.
Планується використовувати високоякісне устаткування й інструменти, що забезпечують високу якість послуг. Передбачається здійснити розгортання  бізнес – проекту  протягом  3 років, ( у тому  числі  6  місяців – підготовча  стадія) із середньорічною  чисельністю персоналу  11 чоловік. Для реалізації проекту  необхідно  забезпечити  виторг  не менш 86464 грн., у перший рік реалізації  проекту. Прогноз рівня  попиту  показує, що  до кінця  5-го року  виторг  можна буде  збільшити  до 101376 грн.  Необхідна  виробнича  площа  - 63 кв. метра, приміщення  планується  придбати  у власність.

Можливості  бізнесу  і стратегія  їхньої  реалізації
В даний час  ринок  послуг  розвивається  досить  високими темпами, і хоча  в містах   перукарень  досить – таки  багато, даний  вид  послуг завжди  буде користатися популярністю, тому що більшість жителів хочуть  виглядати  самими чарівними і привабливими.
Потенційними споживачами перукарні є постійно проживаюче  населення міста  Кременчук.  Цільовим  сегментом  для фірми є усі жінки і дівчини  усіх віків. Потенційна  місткість  ринку  складе  близько  90000 послуг у рік.
Основною стратегією  конкурентноздатності проектованої фірми  буде  комплексна стратегія по зниженню цін, підвищенню якості і рівня  обслуговування з метою проникнення на ринок і розширення обсягу  продажів.

 

 
загрузка...