Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Бізнес-план підприємства
Українські реферати - Бізнес-планування
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Бізнес-план підприємства

Контрольна робота. Предмет - «Бізнес-планування». Готовий бізнес-план підприємства. Є: таблиці, розрахунки. Ключові слова та фрази: створення підприємства, бізнес план підприємства. Обсяг - 16 сторінок. Формат - Word Doc. Робота виконана на підставі підручників, конспектів лекцій, додаткових матеріалів на замовлення.

ЗМІСТ

Вступ
1. Можливості бізнесу і стратегія реалізації
2. Конкурентні переваги проекту
3. Фінансовий план
4. Фінансова оцінка проекту
5. Виробничий план
6. Оцінка ризиків
7. Визначення рівня загальної рентабельності
Список використаної літератури

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Дійсний бізнес-план являє собою створення нового підприємства «Піца» – приватне підприємство за участю позикового капіталу у формі кредиту на покупку устаткування. Головна мета підприємства – це одержання прибутку, а також задоволення потреб населення. Планується використовувати високоякісне устаткування і обладнання, що забезпечують високу якість приготування. Передбачається здійснити розгортання бізнес – проекту протягом 3 років, (у тому числі 6 місяців – підготовча стадія) із середньорічною чисельністю персоналу 3 чоловіки. Для реалізації проекту необхідно забезпечити виторг не менш 86464 грн., у перший рік реалізації проекту. Прогноз рівня попиту показує, що до кінця 5–го року виторг можна буде збільшити до 202752 грн. Необхідна виробнича площа - 120 кв. метра, приміщення планується придбати у власність.

 

 
загрузка...