Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Бізнес-план салону вечірніх та весільних суконь
Українські реферати - Бізнес-планування
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат)

Бізнес-план салону вечірніх та весільних суконь

Готовий бізнес план організації підприємства по наданню послуг прокату та продажу вечірніх та весільних суконь

ЗМІСТ

1. Резюме
2. Характеристика послуг
3. Конкуренти та конкуренція
4. Виробничий план
5. План маркетингу
6. Організаційний план
7. План ризиків
8. Фінансовий план
9. Контроль за виконанням плану
Список використаної джерел
Обсяг роботи - 21 сторінка

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


(Скорочений текст бізнес плану для ознайомлення)

1. Резюме

Наданий бізнес-план є обґрунтуванням ефективності організації підприємства:
- по наданню послуг прокату та продажу вечірніх та весільних суконь, засноване на базі власного капіталу засновників.
- наданню послуг оренди та продажу вечірніх та весільних суконь, направленим на залучення позикового капіталу для кредитування частини витрат на технологічне обладнання і створення додаткових робочих місць.

Салон вечірніх суконь та весільних суконь – це новий рівень розвитку малого бізнесу, при якому виявляються більш сучасні і комфортабельні послуги. Наш український споживач не розбещений уважним, добрим і професійним підходом до клієнта.
Потенційними клієнтами салонів є жінки, що постійно проживають у місті міста Кременчук.
Потенційна місткість ринку складе близько 3000 послуг у рік.
Наш салон буде відрізнятися від всіх інших, по - перше, стильним приміщенням, по - друге професійними майстрами-консультантами.

Основними конкурентами є салони весільних суконь в тому ж районі міста Кременчук, що й салон вечірніх суконь «Аліна». Але асортимент даних салонів в своїй більшості – весільні сукні. Водночас широта асортименту продукції є і головною перевагою конкурентів. Тобто перевагою даних салоні є пропозиція і вечірніх і весільних суконь, а також диференціація цін. Однак у конкурентів існує проблема непостійності появи даного привиду суконь в асортименті, а також часто допускаються значні огріхи з точки зору якості.
Наші послуги повинні бути доступними  всім колам споживачів: від студентів, школярів – до людей похилого віку.  Протягом першого місяця діяльності буде працювати наш маркетолог із метою  врахування побажань і смаків  клієнтів.

Розраховуючи передбачувану кількість послуг, які зробить салон, ми виходили з реальностей нашого життя, тобто що на початку клієнтів буде не багато - орієнтовно в середньому 32 клієнта в день.
Щоб створити затишний, привабливий у всіх відносинах салон, необхідно, щоб і приміщення, і сантехніка, і спеціальне устаткування відповідало гігієнічним, технічним, ергономічним нормам.
Необхідна виробнича площа - 50 кв.м.
Ринкова вартість квартири - 200000 грн.
Вартість капітального ремонту й опоряджувальних робіт - 23250 грн.
Норма амортизаційних відрахувань для будинків - 5%
Річна амортизація - 10000 грн.
Місячна амортизація - 833 грн.
Для реєстрації підприємства «Аліна»  й оформлення  всіх необхідних документів  нам  буде потрібно  3000 грн.
Для початку підприємницької діяльності нам необхідно 134550 грн.
У нас  мається  власний  капітал  у розмірі 19500 дол. США. Цих коштів  для виконання наших планів недостатньо, але ми не хочемо змінювати розрахунки, тому що тоді не зможемо реалізувати  свою ідею.
Рентабельність  власного  капіталу: 34 %
Рентабельність вкладеного капіталу: 27 %
Строк  окупності проекту
Т = 131550  :  86976  = 1,5  роки

2. Характеристика послуг   

В даний час ринок послуг розвивається досить високими темпами, і хоча в містах салонів вечірніх суконь досить – таки багато, даний вид послуг завжди буде користатися популярністю, тому що є реальна можливість виглядати добре при мінімальних затратах.
Потенційними клієнтами салонів є жінки, що постійно проживають у місті міста Кременчук. Цільовим сегментом для фірми є усі жінки і дівчини усіх віків. Потенційна місткість ринку складе близько 3000 послуг у рік.
Основною стратегією конкурентноздатності проектованої фірми буде комплексна стратегія по зниженню цін, підвищенню якості і рівня обслуговування з метою проникнення на ринок і розширення обсягу послуг, а також відслідковування модних тенденцій, вміння спілкування з клієнтом та уміння довести клієнту, що саме цей фасон та ця сукня є для нього найкращою.

В салоні вечірніх та весільних суконь маємо наступний асортимент

Салон вечірніх та весільних суконь «Аліна» пропонує досить широкий асортимент вечірніх суконь для продажу і оренди.

(Таблиця 1)
Вартість товару та послуги

Сукні закуповують по каталогам або завозять з оптових ринків міста Одеси та Харкова за ціною на 60% нижчою.
Також затратною частиною даного салону є наступні речі:
1. Аксесуари для реставрації  та покращення зовнішнього вигляду даної сукні;
2. Хімічні елементи для чистки суконь;
3. Біжутерія, яка надає можливість збагатити жіночий образ.
Затратна частина  складає 18% від обігових коштів.

3. Конкуренти та конкуренція  

Виходячи з того, що на ринку присутня значна кількість конкурентів, і агресивна політика цін може привести до негативного дійства. Основною ідеєю стратегії ціноутворення фірми в області встановлення цін на послуги є поступове зниження цін на підставі накопичувальних знижок постійним клієнтам і незначне зниження цін. Така стратегія буде сприяти залученню постійних клієнтів як за рахунок знижок, так і рахунок високої якості обслуговування покупців.
Основними конкурентами є салони весільних суконь в тому ж районі міста Кременчук, що й салон вечірніх суконь «Аліна». Але асортимент даних салонів в своїй більшості – весільні сукні. Водночас широта асортименту продукції є і головною перевагою конкурентів. Тобто перевагою даних салоні є пропозиція і вечірніх і весільних суконь, а також диференціація цін. Однак у конкурентів існує проблема непостійності появи даного привиду суконь в асортименті, а також часто допускаються значні огріхи з точки зору якості. Крім того, у наших конкурентів досить високий рівень цін, що приводить до того, що потенційні покупці, маючи широкий вибір, віддають перевагу іншим продуктам. Слабким місцем більшої частини конкурентів є низький рівень обслуговування, недбале ставлення до споживачів.

(Таблиця 2)
Рівень цін конкурентів

4. Виробничий план   

В даний час ринок послуг розвивається досить високими темпами. Незважаючи на наявність досить на перший погляд кількості салонів у нашому місті, жителям явно не вистачає такого салону, де виявлявся б повний спектр послуг на рівні, що відповідає новим, сучасним стандартам. Іншими словами, усе більше стає людей, що хочуть виглядати привабливими.
Усе більше і більше жінок хочуть виглядати по новому, відповідати новим стандартам якості життя, хочуть, щоб також виглядали їхні кохані  діти.
Тому наш салон буде відрізнятися від всіх інших, по - перше, стильним приміщенням, по - друге професійними майстрами-консультантами.
Наш салон «Аліна» буде знаходитися на центральній вулиці міста, у зручному місці. Поруч знаходиться житловий сектор, багато державних установ, у яких працюють переважно жінки, банки, технікум, професійно–технічне училище, школи.
Зовнішній вигляд приміщення буде вигідно відрізнятися від конкурентів. У мене є знайомий дизайнер, що професійно займається зовнішньою рекламою, і я впевнена, що і вивіска, і зовнішній вид будуть виконані на найвищому професійному рівні і мати свій неповторний стиль.
Споживачами послуг салону будуть наступні групи населення:
1. Жінки від 20 до 50 років з різними рівнями доходів;
2. Дівчата від 14 до 20 років різних соціальних шарів.
3. Дівчатка 7-14 років

(Таблиця 3)
Прогноз обсягів послуг салону

Для кожної групи будуть передбачені свої види послуг, щоб задовольнити смаки і матеріальні можливості.
Отже, запропоновані послуги розраховані на широке коло споживачів без вікових обмежень, вони доступні, для споживачів із середнім і низьким рівнем доходів.

 

 
загрузка...