Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Бізнес-планування - бізнес план санаторно-курортного закладу
Українські реферати - Бізнес-планування
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Бізнес-планування - бізнес план санаторно-курортного закладу

Курсова з предмету «Бізнес-планування»


ЗМІСТ

Вступ
1. Теоретичні основи бізнес-планування
1.1. Планування в ринковій економіці: суть, принципи, значення
1.2. Призначення бізнес-плану і його структура
1.3. Аналіз типових помилок і недоліків в бізнес плануванні
1.4. Методи оцінки ефективності інвестиційних проектів
2. Практична частина. Бізнес-план
Титульна сторінка
Зміст бізнес-плану
1. Резюме
2. Опис санаторно-курортного закладу
3. Обгрунтування комерційної ідеї бізнес-плану нового санаторно-курортного закладу «Івушка»
4. Маркетинговий план
5. Виробничий план
6. Фінансовий план
7. Аналіз конкуренції
Висновки
Список використаних джерел
Обсяг курсової - 72 сторінки

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36

ВСТУП

Курсова робота з курсу «Організаційне проектування в галузі охорони здоров'я» є одним із можливих етапів по узагальненню теоретичних даних і практичних навиків по організації медичних установ різного профілю з різними формами власності. Робота моделює основні етапи створення медичної установи. Вона повинна за допомогою основних характеристик загальних етапів схематично відобразити процес створення медичної установи даного профілю і форми власності.
У ринковій економіці бізнес-план є робочим інструментом, використовуваним у всіх сферах підприємництва. Бізнес-план описує процес функціонування фірми, показує, яким чином її керівники збираються досягти свої цілі і завдання, в першу чергу підвищення прибутковості роботи. Добре розроблений бізнес-план допомагає фірмі рости, завойовувати нові позиції на ринку, де вона функціонує, складати перспективні плани свого розвитку.
Бізнес-планом є результат досліджень і організаційної роботи, що має на меті вивчення конкретного напряму діяльності фірми (продукту або послуг) на певному ринку в тих, що склалися організаційно - економічних умовах, він спирається на:
- конкретний проект надання нових послуг (особливості задоволення потреб і т. д.);
- усесторонній аналіз виробничо-господарської і комерційної діяльності, метою якого є виділення його сильних і слабких сторін, специфіки і відмінностей від інших аналогічних фірм;
- вивчення конкретних фінансових, техніко-економічних і організаційних механізмів, використовуваних в економіці для реалізації конкретних завдань.
У стратегічній роботі простежується наступний порядок:
1-й етап. Розробка концепції розвитку.
2-й етап. Інвестиційна програма.
3-й етап. Бізнес-план на середньостроковий період.
4-й етап. Заходи щодо реалізації бізнес-плану.

Високі темпи розвитку відпочинку припускають не тільки збільшення кількості відпочиваючих, але і якості їхнього обслуговування. Сучасний відпочиваючий вже не задовольняється стаціонарним набором послуг, що включає, насамперед, проживання, харчування і проїзд, тобто того мінімуму, що забезпечує, відповідно до класифікації ВТО, відповідність поїздки поняттю відпочинок, а людини - поняттю «відпочиваючий». З метою залучення відпочиваючих багато країн, в умовах твердої конкуренції, прагнуть запропонувати на відпочиваючому ринку нові напрямки відпочинку. Ця тенденція особливо яскраво почала простежуватися наприкінці 80-х - початку 90-х рр. Закінчення «холодної війни» відкрило для західних відпочиваючих ринки країн Східної Європи, а для жителів колишніх соціалістичних країн - туристські курорти країн Заходу. Це привело до визначеного дисбалансу і порушило  туристські потоки. Крім того, науково-технічний прогрес дозволив не тільки вдосконалити, але й здешевити туристське спорядження, що зробило деякі види відпочинку (насамперед, в екстремальному туризмі) більш доступними. Саме в цих умовах найбільш актуальним став не тільки пошук нових видів і напрямків у відпочинку, але і якнайшвидше впровадження їх на ринку туристських послуг.
Основна задача, яку  мають вирішити  санаторно-курортні організації, полягає у визначенні саме тих видів відпочинку, що, при інших рівних обставинах, зроблять вирішальне значення на туристський вибір.
Будівельний проект, який буде єдиним для всіх українських реабілітаційних центрів, фахівці вважають кращим порівняно з наявними зарубіжними аналогами. Крім відділень, де знаходитимуться діти, проект передбачає готель на вісім сімей, басейн і навіть зимовий сад. Розрахований центр на одночасне перебування 30 пацієнтів, і протягом року курс реабілітації тут зможуть пройти 360 дітей.
У своїй роботі санаторно-курортний заклад працює більш ніж з 10 туроператорами (фірма «Сам», «Гамалія», «Центр міжнародних перевезень і туризму», «Комод-тур»; «Схід-Авіа-Сервіз» і ін.)
Склад туристів санаторно-курортного закладу - люди різного віку: діти до 14 років, підлітки 15-17 років, молодь 18-28 років і інші.
Що стосується рекламної політики санаторно-курортного закладу, то інформацію про його діяльність періодично розміщають у популярних виданнях, таких як «Телетиждень», «Телескоп», українських виданнях «Комсомольська правда», «Бізнес - пропозиція» і т.д.

У даній курсової роботі розглянуті методи, цілі і суть планування, а також аспект практики обгрунтування комерційної ідеї бізнес-плану нового санаторно-курортного закладу «Івушка», міститься актуальна інформація про санаторно-курортний комплекс, а також про санаторії курортної зони Пуща-Водиця, Київської області. Розглянута типологічна характеристика санаторних закладів по рівню комфорту і функціональній ознаці.

При створенні складних об'єктів нової техніки внутрішньофірмове планування дозволяє скоординувати різні науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські, технологічні, виробничі, будівельні, монтажні, налагоджувальні і інші роботи, виконувані в порядку кооперації багатьма підприємствами, науково-дослідними і конструкторськими організаціями різних галузей промисловості. При цьому плани встановлюють не тільки загальну тривалість всього процесу, але і тривалість, послідовність всіх вхідних в нього робіт і їх етапів, зводячи до мінімуму нераціональні витрати різних ресурсів. Таким чином, планування збільшує ефективність, продуктивність праці.
Слід підкреслити, що планування в санаторно-курортному комплексі завжди має територіальну прив'язку до певного географічного простору, що представляє інтерес для туристської діяльності і має специфічні характеристики (туристські ресурси). Воно істотно відрізняється від просторів, не пов'язаних з туризмом, і повинно бути предметом певної політики, яка прогнозує, регулює і контролює її зміни, передбачені певним планом.
Планування можна класифікувати таким чином.
За змістом планових рішень виділяють стратегічне, тактичне, оперативно-календарне і бізнес-планування.

 

 
загрузка...