Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Бізнес-планування. Бізнес-план підприємства
Українські реферати - Бізнес-планування
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Бізнес-планування. Бізнес-план підприємства

Контрольна з предмету «Бізнес-планування» виконана на замовлення за допомогою підручників, конспектів лекцій, додаткових матеріалів.
Готовий бізнес план підприємства є таблиці, розрахунки. Ключові слова та фрази: бізнес план підприємства, створення підприємства, планування виробництва. Обсяг - 15 сторінок. Формат - документ Word (.doc).

ЗМІСТ

1. Виклад мети
2. Характер бізнесу
3. Організація бізнесу та його керівники
4. Продукція
5. Ринок збуту
6. Конкуренція
7.  План маркетингу
9. Потреби в приміщенні та обладнанні
10. Потреби в постачанні
11. План виробництва
12. Фінансовий план підприємства «Жага»
13. План дій на випадок непередбачених обставин
Список використаної літератури

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Дійсний проект являє собою створення нового підприємства з виробництва безалкогольних напоїв «Жага» – приватне підприємство за участю позикового капіталу у формі кредиту на покупку устаткування. Головна мета підприємства – це одержання прибутку, а також задоволення потреб населення.
Продукт – безалкогольні напої, призначений для задоволення життєвих потреб людини. Розфасовка в яскраві кольорові тетрапаки вагою 0,05 кг. Можлива добавка натуральних ароматичних речовин, що дозволить зробити цей продукт більш різноманітним і популярним.
Головна відмінність полягає в тому, що випускатися він буде на найсучаснішому ефективному устаткуванні з продуктів вищого ґатунку, що поліпшить смакові якості та підвищить продуктивність праці.
Планується використовувати високоякісне устаткування і обладнання, що забезпечують високу якість виробництва. Передбачається здійснити розгортання  бізнес – проекту  протягом 2 років, (у тому числі 6 місяців – підготовча стадія) із середньорічною чисельністю персоналу 10 чоловік. Для реалізації проекту необхідно забезпечити виторг не менш 129696 тис.грн., у перший рік реалізації проекту. Прогноз рівня попиту показує, що до кінця 5 – го року  виторг можна буде збільшити до 304128 тис.грн. Необхідна виробнича площа - 180 кв. метра, приміщення планується придбати у власність.
Цілями даного бізнес-плану є:
- опрацювання одного з можливих варіантів розширення бізнесу і збільшення прибутку;
- планування виробництва і продажу товарів;
- підвищення іміджу фірми.

 

 
загрузка...