Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Створення підприємства. Бізнес-план видавництва
Українські реферати - Бізнес-планування
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Створення нового підприємства. Бізнес-план видавництва «Книголюб»


ЗМІСТ

Вступ
1. Можливості бізнесу і стратегія їхньої реалізації
2. Конкурентні переваги проекту
3. Фінансовий план
4. Фінансова оцінка проекту
5. Виробничий план та визначення собівартості
6. Оцінка ризиків
7. Визначення рівня загальної рентабельності
Список використаної літератури
Обсяг - 18 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


(Скорочений текст роботи для ознайомлення)

ВСТУП

Дійсний проект являє собою створення нового підприємства «Книголюб» – приватне видавництво за участю позикового капіталу у формі кредиту на покупку устаткування...

1. Можливості бізнесу і стратегія реалізації

В даний час ринок видавничої діяльності розвивається досить високими темпами, і хоча в місті є типографії , а від видавництва зовсім немає.
Потенційними споживачами видавництва є постійно проживаюче населення міста Кременчук. Цільовим сегментом для фірми є студенти, учні.
Основною стратегією конкурентноздатності проектованої фірми «Книголюб» буде комплексна стратегія по зниженню цін, підвищенню якості з метою проникнення на ринок і розширення обсягу продажів.

2. Конкурентні переваги

В даний час ринок видавницьких послуг розвивається досить високими темпами і вже сформувався. У даний момент на ринку нашої держави працюють безліч видавництв, що надають поліграфічні послуги, що є великими і потенційно серйозними конкурентами. Слід зазначити, що устаткування практично всіх видавництв значно застаріло, є малопродуктивним і, найчастіше не дозволяє клієнту одержувати продукцію високої якості.
Основними конкурентними перевагами даного проекту є:
1. використання нового високопродуктивного обладнання;
2. основною стратегією конкурентноздатності проектованої фірми «Книголюб» буде комплексна стратегія по зниженню цін, підвищенню якості і рівня видання літератури з метою проникнення на ринок і розширення обсягу продажів.
3. зниження витрат за рахунок високої продуктивності устаткування, підвищення якості, зниження цін, більш повне задоволення споживачів за рахунок розширення спектра послуг і введення гнучкої системи знижок.
Фінансові ресурси, необхідні для здійснення проекту складають 44850 грн., у тому числі наявні в наявність 34 850 грн. Іншу суму (10000 грн. ) планується одержати у виді позички в банку під 35 % річних.
Строк окупності проекту складає 2,3 роки.
Прогнозовані фінансові результати. Чистий прибуток за три роки складе 68377 грн., при цьому середня рентабельність виробництва складе 36%, за перший рік роботи 20 % , за другий рік – 42 %, за третій рік – 27 %. Рентабельність вкладеного власного капіталу складе 33 %.
Краща організаційно - правова форма реалізації проекту - приватне підприємство без створення юридичної особи на єдиному податку з правом використання найманої робочої сили.
Приватне видавництво – це новий рівень розвитку малого бізнесу, при якому виявляються більш сучасні і комфортабельні послуги. Наш український споживач не розбещений цікавими потрібними для споживачами продуктами видавничої діяльності.
Причиною, що не дозволяє видавати достатньо гарну поліграфічну продукцію є в першу чергу недостатньо професійне устаткування. А без нього неможливо зробити сьогодні гарну поліграфічну продукцію. Але не можна ж і в 21 столітті жити по - старинці.
Тому наше видавництво буде відрізнятися від всіх інших:
- По – перше - стильним приміщенням,
- По друге - сучасним устаткуванням,
- По третє - професійними робітниками – гарними редакторами, коректорами.
Як затверджують фахівці, видавництво починається з гарного устаткування. Можливо, і не з дуже гарного. Усе залежить від можливостей і бажання власника. Якщо відкривати видавництво, щоб дістати мінімальні кошти на життя, - знадобиться найпростіше устаткування. Але якщо планувати працювати на сучасному рівні – вимоги до устаткування та робітників будуть зовсім інші.
Наше видавництво буде знаходитися на центральній вулиці міста, у зручному місці. Поруч знаходиться житловий сектор, багато державних установ, вищі учбові заклади, банки, технікум, професійно – технічне училище.
Видавництво “Книголюб” буде робити наступні види робіт:
1. видавництво художньої літератури ;
2. видавництво дитячої літератури;
3. видавництво учбової літератури;
4. видавництво поліграфічної продукції.
У такий спосіб видно, що в порівнянні з послугами інших видавництв у нас буде набагато більш широкий і привабливий вибір продукції.

3. Фінансовий план видавництва “Книголюб”

Головною метою проектованого підприємства «Книголюб» є проникнення на ринок і наступне розширення ринкової частки.
Виходячи з того, що на ринку присутня значна кількість конкурентів, головною стратегією маркетингу повинна стати комплексна стратегія по випуску поліграфічної продукції більш високої якості і більш низьким цінам, а також розширення асортименту послуг. Виходячи з цього, стратегією маркетингу обирається стратегія розширення попиту за рахунок стимулювання обсягу послуг, цінової політики і нецінових факторів конкурентної боротьби, створення позитивного іміджу видавництва. Головними конкурентними перевагами даного проекту є: використання нового високопродуктивного обладнання, що дозволить підвищити якість і знизити вартість поліграфічної продукції; уведення системи накопичувальних знижок і індивідуального підходу до потреб кожного читача.
Виходячи з цілей і стратегії маркетингу, встановлення цін буде здійснюватися методом «витрати плюс прибуток» , з урахуванням величини очікуваного попиту і поводження конкурентів. Ціни на продукцію будуть розраховуватися виходячи з рівня попиту і витрат і цільового прибутку.
Для досягнення поставлених цілей планується розгорнути широкомасштабну рекламну компанію з метою ознайомлення споживачів з продукцією і цінами на неї.
Прогнозовані обсяги продажів поліграфічної продукції підприємства «Книголюб» можуть значно коливатися в залежності від соціально – економічних, демографічних і інших факторів.
Виходячи з того, що на ринку присутня значна кількість конкурентів, і агресивна політика цін може привести до негативного впливу. Основною ідеєю стратегії ціноутворення фірми в області встановлення цін на продукцію є поступове зниження цін на підставі накопичувальних знижок постійним клієнтам і незначне зниження цін. Така стратегія буде сприяти залученню постійних клієнтів як за рахунок знижок, так і рахунок високої якості обслуговування покупців.
Споживачами нашої поліграфічної продукції будуть наступні групи населення:
1. Студенти;
2. Учні;
3. Дівчата від 14 до 20 років різних соціальних шарів;
4. Діти;
5. Пенсіонери.
Для кожної групи будуть передбачені свої види поліграфічної продукції, щоб задовольнити смаки і матеріальні можливості.
Вивчаючи послуги конкурентів, ми бачимо, що залучення клієнтів відбувається в основному за рахунок зниження цін.
Слабкі сторони конкурентів:
- устаткування;
- незручні приміщення;
- погана організація роботи.
Сильні сторони конкурентів:
- відносно низькі ціни;
- більш ширший вибір подання інформації .
Основним приваблюючим фактором для клієнтів є «ім'я» редактора, його досвід.
Прогноз обсягу продажу учбової літератури на 2006 рік поданий в таблиці 1.

(Таблиця 1.)
Прогноз обсягу продажу учбової літератури видавництва «Книголюб» у 2006 році

Прогноз обсягу продажу поліграфічної продукції видавництва «Книголюб» у динаміці років поданий в таблиці 2.

(Таблиця 2.)
Прогноз обсягу продажу поліграфічної продукції видавництва «Книголюб» у динаміці років

4. Фінансова оцінка проекту видавництва “Книголюб”

Для нашого проекту найбільш кращою формою власності є приватне підприємство на єдиному податку з правом використання найманої робочої сили.
До функцій директора відносяться:
- контроль над дотриманням техніки безпеки і вимог до охорони праці на підприємстві;
- контроль над станом устаткування, забезпечення своєчасного ремонту і профілактичних робіт;
- ведення бухгалтерського і податкового обліку відповідно до національних стандартів і нормативних актів, що діють на Україні;
- моніторинг, аналіз і планування поточної діяльності підприємства;
- проведення маркетингових досліджень з можливим залученням фахівців на тимчасову роботу;
- планування і керування запасами підприємства;
- надання податкової, фінансової і статистичної звітності в терміни й органи, установлені чинним законодавством.
Штатний розклад адміністративно – управлінського персоналу підприємства «Книголюб» поданий в таблиці 3.

(Таблиця 3.)
Штатний розклад адміністративно – управлінського персоналу

Разом мінімальний ФОТ виробничого персоналу - 16620 грн. на місяць.
Найом співробітників буде проводитися на конкурсній основі з урахуванням особистих якостей і досвіду роботи. Планується щомісяця оцінювати якість роботи персоналу і заохочувати працівників.

5. Виробничий план та визначення собівартості видавництва “Книголюб”

Щоб створити привабливе видавництво необхідно, щоб і приміщення, спеціальне обладнання відповідало гігієнічним, технічним, ергономічним нормам.
Необхідна виробнича площа - 63 кв.м. Ми маємо намір купити квартиру на першому поверсі з вікнами, що виходять на вул. Леніна.
Ринкова вартість квартири - 100000 грн.
Вартість капітального ремонту й упоряджувальних робіт - 75000 грн.
Норма амортизаційних відрахувань для будинків - 5%
Річна амортизація - 11196 грн.
Місячна амортизація - 199,4 грн.

(Таблиця 4.)
Необхідне основне і допоміжне устаткування і його вартість

Норма амортизаційних відрахувань для устаткування - 25 %
Річна амортизація – 5250 грн.
Місячна амортизація - 438 грн.
Основними постачальниками видаткових матеріалів і супутніх товарів буде фірма KOSMO – TREID, м Київ, що має прямі договори зі спеціалізованими фірмами різних країн, має широкий вибір як устаткування і запчастин до нього, так і видаткових матеріалів.
Планується, що матеріали, необхідні для випуску продукції будуть закуповуватися раз на місяць. Мінімальна вартість комплекту матеріалів для одного місяця роботи складає 1603 грн. Надалі вона буде рости в залежності від обсягу продажу продукції.
Для реєстрації підприємства «Книголюб» й оформлення всіх необхідних документів нам буде потрібно 1000 грн.
Для початку підприємницької діяльності нам необхідно 44850 грн.
У нас мається власний капітал у розмірі 6500 дол. США, що складає 6494,80 грн. за курсом НБУ на 01 січня 2005 року. Цих коштів для виконання наших планів недостатньо, але ми не хочемо змінювати розрахунки, тому що тоді не зможемо реалізувати свою ідею. Тому ми збираємося взяти позичку в банку на суму 10000 грн. по 35 % річних.
До перемінних витрат виробництва відносяться витрати, що змінюються пропорційно зміні обсягу реалізованій продукції. У нашому випадку до них відносяться витрати на матеріали і фонд оплати праці редактора та коректировщика.
До постійних витрат відносяться витрати, що не змінюються чи змінюються незначно при зміні обсягу реалізації поліграфічної продукції.
Витрати на приміщення містять у собі середні показники витрат на:
- електроенергію – 80 грн.,
- газове опалення - 50 грн.,
- воду – 20 грн.,
- телефон – 80 грн.,
- квартплату – 50 грн.
Разом – 280 грн.
Витрати на амортизаційні відрахування розраховувалися відповідно до норм амортизаційних відрахувань для основного і допоміжного устаткування в розмірі 25 % на рік від первісної вартості, для приміщення і нематеріальних активів 5 % на рік, разом на місяць – 542 грн.
Витрати на погашення кредиту - 1120 грн.
Розрахуємо собівартість 1 екземпляру продукції учбового профілю (таблиця 5).

(Таблиця 5.)
Розрахунки собівартості 1 екземпляру продукції учбового профілю підприємства «Книголюб»

До інших витрат ми віднесли - витрати на ремонт і обслуговування устаткування ( розраховувалися в розмірі 0,5 % від вартості основного устаткування і 2 % від вартості іншого устаткування);
Витрати на рекламу; страхування майна; інші непередбачені виплати.
Разом - 550 грн.
Витрати на видання поліграфічної продукції розраховані в таблиці 6.

(Таблиця 6.)
Витрати на видання поліграфічної продукції видавництва «Книголюб», грн.

(Таблиця 7.)
Витрати на видання поліграфічної продукції видавництва «Книголюб» в динаміці років, грн.

6. Оцінка ризиків

Почавши свою справу , кожен підприємець піддається ризику, і очікувати його можна навіть у самих несподіваних ситуаціях. Негативно впливають такі фактори, як:
- ріст цін і інфляція;
- пожежі і грабежі;
- непередбачені витрати;
- нестійкість попиту;
- зниження цін конкурентами.
Як умови запобігання ризиків ми вважаємо наступні заходи:
- страхування майна і відповідальності працівників фірми;
- підписання договорів з фіксованими сумами;
- детальне пророблення підготовчої стадії проекту з метою зниження ризику непередбачених витрат;
- підписання довгострокових контрактів з постачальниками з чіткими умовами і штрафними санкціями.
Усі розрахунки провадилися з урахуванням прогнозу обсягу виконаних послуг. Тому що планується, що підготовчий етап реалізації проекту складе 6 місяців, то для спрощення таблиць і їхньої наочності підготовчий період у фінансовий план не включається. Витрати на придбання сировини, устаткування і т.д. переносяться на перший місяць запуску проекту, а витрати на придбання устаткування відображаються в балансовому плані в статтях основних коштів і нематеріальних активів. У плані доходів і витрат приведені середні ціни на продукцію з урахуванням планового зниження цін і застосування знижок постійним клієнтам.

(Таблиця 8.)
Відомість чистого доходу

7. Визначення рівня загальної рентабельності

Рентабельність – показник ефективності одноразових і поточних витрат.
У загальному виді рентабельність визначається відношенням прибутку до загальних витрат, завдяки яким був отриманий цей прибуток.

(Таблиця 9.)
Визначення рівня загальної рентабельності

Рентабельність власного капіталу : 11842 : 33850 * 100 = 33 %
Рентабельність вкладеного капіталу: 11842 : 43850 * 100 = 27 %
Рентабельність послуги : 13649 : 72815 * 100 = 19 %

Строк окупності проекту (формула 1)
Т = И : П ч, (1)
Т = 43850 : 28992 = 2,3 роки
Строк окупності витрат розраховувався за середнім значенням за 3 роки.

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

1. Бурів В.П. Ломакин Л.Л. Морошкин В.А. «Бізнес план фірми», 2000. – 380 с.
3. «Конспекти лекцій за курсом Основи організації підприємницької діяльності»
4. Мочерний С.В. Устинко О.А. Чоботар С.І. Основи підприємницької діяльності. Київ 2002. – 180 с.
5. Приватний підприємець . Бібліотека Вісник податкової служби.
6. Нова бухгалтерія. Як правильно сплачувати єдиний податок. /Спеціальна добірка до журналу “Дебет – Кредит” 5 квартал 2004 року
7. Економіка підприємства / Під ред. В.П.Грузінова. – М.: - ЮНІТІ, 1998

 
загрузка...