Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Сучасна екологічна ситуація в Україні
Українські реферати - Екологія
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Сучасна екологічна ситуація в Україні

Контрольна робота з екології. Завдання контрольної: охарактеризувати сучасну екологічну ситуацію в Україні та визначити основні напрямки екологічної політики держави.

ЗМІСТ

Вступ
1. Навести рівні організації живої матерії
2. Енергія як загальна кількісна міра різних форм руху матерії
3. Як змінюється продукція за трофічними рівнями?
4. Земельний кодекс України. Назвати основні заходи із покращення ґрунтового покриву
5. Антропогенне забруднення навколишнього середовища
6. Екологічні проблеми урбанізації. Особливості екологічної підсистеми
7. Міські флора й фауна. Шляхи та особливості формування флори й фауни міста
8. Міські екотипи та біоценози. Зелені насадження – оптимізатори навколишнього середовища
9. Мікробіоценози. Біотрансформація екзогенних речовин у міських біогеоценозах
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг роботи - 33 сторінки

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Дивіться також:
Контрольна робота - Заходи з оздоровлення екологічної ситуації в районах України

ВСТУП

Сучасну екологічну ситуацію в Україні можна охарактеризувати як кризову, що сформувалася на протязі тривалого часу через нехтування природно-ресурсним комплексом України. Відбувалися структурні деформації народного господарства, при яких перевага надавалася розвитку в Україні сировинних, найбільш екологічно шкідливих галузей промисловості.
Економіці України властивий високий рівень ресурсних та енергомістких технологій, впровадження яких здійснювалось найбільш “дешевим” способом – без будівництва відповідних очисних споруд. Це було можливо без врахування вимог охорони навколишнього середовища.
Ці фактори, а також низький рівень екологічної свідомості суспільства, призвели до значної деградації навколишнього середовища України.
Фахівці вважають, що в Україні приблизно з 2 млрд. тон промислових відходів лише половина закладається під землю у шахтні виробки чи в борти кар’єрів, а половина “навантажує” поверхню. Загалом усі місця зберігання відходів є більш чи менш шкідливим для довкілля, бо проникнення мінералізованих вод у водотоки, підземні горизонти погіршують здоров’я людей, шкодять ґрунту і запасам питної води (вибухи метану призводять до надзвичайних подій та загибелі людей).
Усі наші великі річки за міжнародними стандартами належать до забруднених і дуже забруднених. Те саме стосується і більшої частини їх головних приток.
Що стосується забруднення стічними водами, то вони належать наступним галузям промисловості:
* електроенергетиці – 43% (всього обсягу зливу у ріки);
* комунальне господарство – 19,5%;
* сільське господарство – 16,6%.
Підсумовуючи, можна стверджувати, що водні перспективи України погані.
Отже, на сучасному етапі розвитку українського суспільства основними стратегічними напрямками екологічної політики держави повинні стати:
1. Збереження стабільних сприятливих параметрів середовища існування, що забезпечують стійкий еволюційний розвиток природи та суспільства.
2. Створення умов для можливих еволюційних стрибків в розвитку природи та суспільства з позитивним для цивілізації результатом.

 

 
загрузка...