Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Фінансове оздоровлення економіки України
Українські реферати - Економічна теорія
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат)

Фінансове оздоровлення економіки України

Курсова робота

ЗМІСТ

Вступ
1. Науково – теоретичні та юридичні засади фінансового положення країни на сучасному етапі розвитку
1.1. Сутність та показники національної макроекономіки
1.2. Оцінка продуктивності та ефективності національної економіки
2. Фінансове оздоровлення економіки
2.1. Проблеми національного ринку
2.2. Стан суспільства як результат і умова соціально - економічного розвитку
3. Шляхи подолання кризової ситуації в Україні на сучасному етапі розвитку
Висновки 
Список використаної літератури
Обсяг роботи - 39 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


ВСТУП

Економічна теорія об'єктом вивчення має не окремі господарські одиниці (домогосподарства, підприємства, фірми), а суспільне (національне) виробництво в цілому. Національне виробництво являє собою безперервний рух індивідуальних капіталів, кругообороти яких взаємно переплітаються, утворюючи єдиний ланцюг економічних відносин, що проявляються через ринок, купівлю-продаж товарів. У цю складну мережу взаємодії включається рух як промислового, так і торговельного, банківського й фінансового капіталів. Тому макроекономіка, вивчаючи економічний стан країни, розглядає господарські процеси не ізольовано, а в їх тісній взаємодії, в агрегованому, сукупному вигляді. Зокрема, взаємозв'язки між сукупним попитом і сукупною пропозицією, їх вплив на національний обсяг виробництва; проблеми встановлення загальної рівноваги на товарному, грошовому й ресурсному ринках та відтворення суспільного продукту; державне втручання в економіку та його межі; взаємозв'язки між інфляцією, безробіттям і соціальним захистом населення тощо.
Перехід економіки України до стану зростання вимагає внесення кардинальних коректив у державну політику регулювання економіки. Для цього необхідно проаналізувати причини такої глибокої кризи та шляхи виходу з неї, які пропонувались до цього часу. Чимало вітчизняних та зарубіжних економістів висловлювали свої погляди на цю проблему.
Зважаючи на актуальність даної проблеми темою курсового проекту обрано питання: “Фінансове оздоровлення економіки України”.
Мета курсового дослідження – теоретично обґрунтувати шляхи фінансового оздоровлення економіки України на сучасному етапі розвитку країни.
Предмет  дослідження - теоретичні  аспекти  позицій  економічної теорії  погляду  виходу з кризової  ситуації  України на сучасному етапі її розвитку
.
Для досягнення поставленої мети необхідно виконати наступні  завдання:
1. Опрацювати наукову  та  методичну  літературу з поставленого питання;
2. Визначити  науково – теоретичні та юридичні  засади  фінансового  положення  країни на сучасному  етапі  розвитку;
3. З’ясувати  принципи та чинники фінансового  оздоровлення економіки;
4. Сформулювати уявлення про шляхи виходу  з кризової ситуації  України на сучасному  етапі  розвитку держави.
У курсовій  роботі  пропонується  розглянути  у першому  розділі  основні науково – теоретичні  аспекти  фінансового стану  країни та  показники макроекономічної  ситуації в країні, другий  розділ присвячено  саме  визначенню  основних положень  фінансового оздоровлення  країни та  з’ясуванню причин  виникнення кризи, в третьому  розділі  розглянуто питання  шляхи подолання  кризової ситуації  в Україні  на сучасному  етапі  розвитку.

 

 
загрузка...