Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Споживання та заощадження. Інвестування
Українські реферати - Економічна теорія
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Споживання та заощадження. Інвестування

Контрольна робота. Предмет - «Основи економічної теорії». Виконана на підставі підручників та посібників на замовлення. У контрольній є: графічний матеріал, таблиця, формули, задачі. Ключові слова: споживання, заощадження, інвестування, інвестиції. Обсяг - 19 сторінок. Документ MS Word.

ЗМІСТ

Вступ
1. Суть споживання та заощадження
2. Функція споживання та заощаджень
3. Недоходні фактори споживання та заощадження
4. Інвестування як економічна  категорія
Задача 1: Чи можна розглядати НТП, як головну причину безробіття, мотивуючи це твердженням тим, що розвиток техніки витискає живу працю з сфери виробництва.
Задача 2: Що являє собою відчутні та невідчутні форми капіталу.
Висновки
Список використаної літератури

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Дивіться також:
Курсова робота - Особливості форми споживання і заощадження і їх вплив на сукупний попит

ВСТУП

Багатство – сума реальних та фінансових засобів. Воно зростає доти, поки людина працює, а потім з виходом на пенсію починає різко падати.
Дохід, що знаходиться у розпорядженні також збільшується до середини життя, а потім починає зменшуватися. Тому у ході життєвого циклу споживання залишається приблизно постійним.
Пергаментний дохід – дохід очікуваний споживачами за тривалий проміжок часу.
Постійний дохід – це частина доходу, що відповідно до очікувань людей збережеться у майбутньому, це рівень доходу, який будуть одержувати домашні господарства, коли усунеться вплив тимчасових та перехідних факторів.
Тимчасовий дохід – частина доходу, яку економічні суб’єкти не мають змоги зберегти у майбутньому.

Розширення виробництва потенційно містить у собі можливість перевиробництва ,тому як  зменшення середньої норми споживання свідчить про те, що у зростаючому валовому національному продукті зменшується частка продукції, яку готові придбати домашні господарства.
Ступінь диференціації доходів населення істотно впливає на сукупний споживчий попит, чим рівномірніше  розподіляється національний дохід між домашніми господарствами, тим більша його частина йде на  споживання. При значній диференціації доходів частка у НД скорочується
Багатство - це нерухоме майно (будинки, автомобілі, предмети довгострокового користування), фінансові засоби (готівкові гроші, акції, облігації, страхові поліси), якими володіє населення.
Споживання та заощадження безпосередньо впливають на рівень національного виробництва, ціни та зайнятість.
Середня схильність до споживання залежить від відношення постійного доходу до поточного. Таким чином роки високого доходу характеризуються низькою середньою схильністю до споживання та навпаки. Однак у довгостроковому періоді вона постійна
Так, статистика свідчить, що бідні сім'ї 30—35% свого доходу витрачають на товари першої необхідності та житло.
Індекс споживчих настроїв - це показник, який використовують для оцінки споживчої поведінки, він входить до числа основних макроекономічних показників, на основі яких складають прогнози економічного циклу, а також він є важливим для визначення економічної політики держави.

 

 
загрузка...