Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Аналіз використання матеріальних ресурсів підприємства
Українські реферати - Економічний аналіз
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат)

Аналіз використання матеріальних ресурсів підприємства

Курсова робота з економічного аналізу


ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Теоретичні основи аналізу матеріальних ресурсів
1.1. Класифікація матеріальних ресурсів
1.2. Завдання, джерела, етапи аналізу матеріальних ресурсів
1.3. Показники ефективності використання матеріальних ресурсів підприємства
Розділ 2. Аналіз використання матеріальних ресурсів на ВАТ «Кременчуцький молокозавод»
Висновки та пропозиції
Список використаної літератури
Обсяг курсової роботи - 43 сторінки

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Також дивіться:
Аналіз ефективності використання ресурсів підприємства
Контрольна робота - Матеріальні ресурси. Використання матеріальних ресурсів


Анонс курсової роботи

Мета аналізу використання матеріальних ресурсів полягає у визначенні забезпеченості підприємства всіма видами матеріальних ресурсів, пошуку резервів більш раціонального їх використання і зниження матеріаломісткості продукції.   
Треба зауважити, що тема курсової роботи: «Економічний аналіз ефективності використання матеріальних ресурсів підприємства в умовах ринку» є актуальною та значною для теоретичного та практичного дослідження.

Мета курсової роботи – визначити та надати характеристику аналізу матеріальних ресурсів в сучасних умовах господарювання.
Предмет курсового дослідження - теоретичні та практичні засади аналізу ефективності використання матеріальних ресурсів в сучасних умовах господарювання.
Об’єктом дослідження і написання курсової роботи є ВАТ «Кременчуцький міськмолокозавод».

Для досягнення поставленої мети необхідно виконати такі завдання:
1. Опрацювати наукову та методичну літературу з поставленого питання;
2. Визначити основні теоретичні та практичні аспекти аналізу матеріальних ресурсів;
3. З’ясувати особливості аналізу ефективності використання матеріальних ресурсів в сучасних умовах господарювання;
4. Визначити особливості аналізу ефективності використання  матеріальних ресурсів на ВАТ “Кременчуцький молокозавод”.

Важливим фактором забезпеченості підприємства матеріальними ресурсами є правильність розрахунку потреби в них, раціонально організоване матеріально-технічне постачання (вибір постачальників, форм поставок і систем розрахунків),тому для вирішення даної проблеми на Кременчуцькому молокозаводі відбувається планування потреб у ресурсах, яке здійснюється на підставі наукових методів. Методи визначання потреби в матеріальних ресурсах – це способи встановлення кількості матеріальних ресурсів, необхідної для здійснення виробничої та іншої діяльності підприємства. У практиці планування матеріально-технічного забезпечення використовують різні методи визначення потреби в матеріалах залежно від наявності даних, специфіки технологічних процесів виготовлення продукції, призначення матеріалів та інших особливостей виробництва та споживання матеріалів.

Потреба в матеріальних ресурсах визначається враховуючи потреби окремих їх видів для основної та іншої діяльності підприємства, а також запасів, матеріальних ресурсів, необхідних для нормального функціонування, на кінець періоду.
В основу розрахунку потреби підприємства в матеріальних ресурсах на молокозаводі покладено нормативи та норми їх витрачання, норми складських запасів.

У ході практичного аналізу забезпеченості Кременчуцького молокозаводу матеріальними ресурсами ми:
1) Перевіряли розрахунок потреби в матеріальних ресурсах; оцінили забезпеченість потреби джерелами покриття, зокрема виявили ступінь забезпечення потреби в матеріальних ресурсах договорами на їх постачання (за строками, обсягами та асортиментом партій, якістю матеріалів), обґрунтованість договорів та їх фактичне виконання.
2) Визначили відповідність фактичної забезпеченості товарними запасами плановій потребі, враховуючи обсяг і склад неліквідів, обсяг списаних втрат;
Виявили зниження обсягу виробництва у зв’язку з недостатньою забезпеченістю матеріальними ресурсами, причини виникнення понаднормових запасів.

Відповідно до даних таблиці 2.8, збільшення матеріаломісткості продукції у II кварталі порівняно з I кварталом на 0,01 відбулося внаслідок скорочення напівфабрикатомісткості на 0,02 однак підвищення енергомісткості і матеріаломісткості за іншими матеріалами відповідно на 0,01 і 0,02 зменшили можливу економію матеріальних ресурсів на 0,03 грн.

На матеріаломісткість спричиняють вплив наступні фактори:
- структура продукції (збільшення частки матеріаломісткої продукції призводить до збільшення загальної матеріаломісткості);
- рівень матеріальних витрат на окремі вироби або питома матеріаломісткість;
- ціни на матеріали;
- відпускні ціни на продукцію.

 

 
загрузка...