Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Методи планування на підприємстві
Українські реферати - Економіка підприємства
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Методи планування на підприємстві

Курсова з економіки підприємства


ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Характеристика, особливості і взаємозв’язок методів планування на підприємстві
1.1. План і ринок
1.2. Необхідність планування діяльності підприємства в умовах ринку
1.3. Система планів підприємства
Розділ 2. Аналіз економіко – господарської діяльності підприємства
2.1. Взаємозв’язок діагностики фінансової діяльності та методів планування підприємства “Фараон”
2.2. Характеристика показників неплатоспроможності підприємства
2.3. Методи прогнозування
2.4. Вплив інфляції на прийняття рішень фінансового характеру
Висновки
Список використаної літератури
Додатки
Обсяг курсової - 47 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


ВСТУП

В нових умовах господарювання та переходу до ринкового регулювання підприємство самостійно здійснює весь комплекс планової роботи. Надання самостійності підприємству означає не тільки відмову від повної регламентації зверху всієї його діяльності та надання підприємству широких прав у визначенні та реалізації виробничої програми, шляхів розвитку виробництва, мотивації праці та відповідальності за кінцеві результати господарювання, але й усвідомлення важливості безперервного вивчення ринку та готовності до ринкових коливань. Все це повинне знайти відображення в планах діяльності підприємства. Відкрита система підприємства як його нова якість з ринкових умовах та пряма залежність від взаємодії попиту та пропонування обумовлюють необхідність створення системи планування і управління підприємством, здатної швидко і ефективно реагувати на ринкові потреби.
Процес планування в максимальній мірі має передбачити всебічне вивчення дійсності, тенденцій та закономірностей розвитку об'єкту планування та середовища його діяльності. Найбільш загальною науковою основою планування є система об'єктивних економічних законів і, в першу чергу, закону попиту та пропонування. В планах підприємства повинні бути реалізовані вимоги цих законів та враховані об'єктивні результати макро- та мікроекономічного аналізу стану та тенденції розвитку умов господарювання.
Виходячи з вищевказаного, тема курсової роботи: «Характеристика, особливості і взаємозв’язок методів планування на підприємстві» є актуальною та перспективною для теоретичного та практичного дослідження.
Предмет курсового дослідження - теоретичне та практичне обґрунтування особливостей та взаємозв’язку методів планування на підприємстві на сучасному етапі розвитку ринкових відносин.
Об’єкт курсового дослідження - аналіз економіко – господарської діяльності підприємства «Фараон».
Для досягнення поставленої мети необхідно виконати завдання:
1. Визначити в чому заключається зв’язок плану та ринку;
2. З’ясувати необхідність планування діяльності підприємства в умовах ринку;
3. Надати загальну характеристику системи планів на підприємстві;
4. Сформулювати уявлення про методи планування;
5. Провести аналіз економіко – господарської діяльності підприємства “Фараон” та визначити взаємозв’язок методів планування та фінансового стану підприємства.

 

 
загрузка...