Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Оцінка ефективності діяльності підприємства
Українські реферати - Економіка підприємства
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Оцінка ефективності діяльності підприємства

Курсова з економіки підприємства


ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Науково-теоретичні засади поняття ефективності діяльності підприємства
1.1. Ефективність – поняття та загальна характеристика
1.2. Класифікація цілей оцінки ефективності за суб'єктами та об'єктами
1.3. Система показників оцінки ефективності, фактори підвищення ефективності діяльності підприємства
Розділ 2. Практична частина
2.1. Визначення виробничої програми підприємства
2.2. Визначення трудових ресурсів і ефективність їх використання
2.3. Визначення виробничої потужності, виробничих фондів і ефективності їх використання
2.4. Складання собівартості товарної продукції та визначення її структури
2.5. Визначення цін на продукцію, формування та розподіл прибутку підприємства
2.6. Виконання підприємством зобов’язань перед бюджетом та соціальними фондами
2.7. Розрахунок середньомісячної заробітної плати на підприємстві
2.8. Виконання соціальної програми підприємства (забезпечення житлом)
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової роботи - 50 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


ВСТУП

Завдання оцінки ефективності діяльності підприємства виникає в різних ситуаціях і його раціональне вирішення в конкретних умовах передбачає застосування тих або інших підходів чи методик. Перш ніж обирати конкретну методику оцінки ефективності, слід з'ясувати, які цілі ставить перед собою суб'єкт, що здійснює оцінку або є її замовником. Розглянемо класифікацію типових цілей, що ставлять перед собою суб'єкти, які є зовнішніми щодо підприємства.
Такими суб'єктами можуть бути держава, інвестори, партнери (постачальники матеріально-технічних цінностей та споживачі продукції або послуг), конкуренти, координуючий орган об'єднання.
У разі, якщо зацікавленим суб'єктом є держава, вона може ставити такі завдання:
1) оцінка ефективності з метою визначення доцільності та способу підтримки суб'єкта господарювання. Таке завдання виникає, коли підприємство будь-якої форми власності має негативні фінансові результати, проте виконує важливі соціальні функції (утримує соціальну інфраструктуру певного району, вирішує проблему зайнятості, виготовляє стратегічно важливу продукцію);
2) визначення доцільності приватизації державного підприємства;
3) оцінка вартості державного підприємства, що приватизується;
4) визначення шкідливих із суспільного погляду економічних суб'єктів (наприклад, у зовнішньоекономічній діяльності, монополій).  
Інвестори (кредитори) при оцінці ефективності вирішують такі завдання:
1) визначення доцільності інвестування в той чи інший об'єкт. При цьому залежно від того, до якого типу належить інвестор (кредитна установа, стратегічний або портфельний інвестор), застосовується відповідний метод вирішення цього завдання;
2) оцінка ефективності для визначення вартості об'єкта інвестування;
3) оцінка ефективності для визначення очікуваного обсягу доходу від інвестицій.
Для партнерів основним завданням при визначенні ефективності є оцінка фінансового стану контрагента для запобігання втратам внаслідок неоплати рахунків та невиконання зобов'язань.
Конкуренти оцінюють ефективність об'єкта з метою визначення своїх конкурентних переваг та вибору оптимальної стратегії поведінки на ринку.
У разі, якщо підприємство входить до об'єднання якогось типу, то центральний орган об'єднання також вирішує специфічні завдання оцінки ефективності з метою координації окремих аспектів діяльності (збутової, цінової політики, розподіл сировинних зон, перерозподіл фінансових ресурсів та ін.).
Належність до тієї або іншої групи суб'єктів зумовлює не лише відмінності в завданнях, які вони перед собою ставлять при оцінці ефективності, а й інформаційні обмеження на застосування певних показників ефективності. Але фактична оцінка ефективності передбачає вибір цільових об'єктів. Такими об'єктами можуть бути елементи підприємства, зв'язки між ними та процеси, які відбуваються на ньому.

Зважаючи на актуальність даної проблеми темою курсового дослідження обрано питання «Оцінка ефективності діяльності підприємства».
Мета курсового дослідження – теоретично обґрунтувати доцільність оцінки ефективності діяльності підприємства на сучасному етапі розвитку економіки.
Предмет курсового дослідження – оцінка економічної ефективності діяльності підприємства.

 

 
загрузка...