Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Шляхи та напрями підвищення конкурентоспроможності підприємства
Українські реферати - Економіка підприємства
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Шляхи та напрями підвищення конкурентоспроможності підприємства

Курсова з економіки підприємства


ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Науково-теоретичні засади визначення конкурентоспроможності підприємства
1.1. Визначення чинників конкурентоспроможності підприємства та його ознаки
1.2. Основні показники фінансово – економічного стану підприємства
1.3. Аналіз сильних та слабих сторін фірми, можливостей та загроз (SWOT)
1.4. Конкурентна перевага фірми та визначення майбутньої стратегії
1.5. Конкурентні стратегії їх ознаки та класифікації
Розділ 2. Управління конкурентоспроможності ЗАТ «Укрспецбуд»
2.1. Економічна характеристика об’єкта
2.2. Особливості організаційної структури підприємства: переваги та недоліки
2.3. Напрямки підвищення ефективності управління персоналом
2.4. Показники ефективності використання персоналу
Розділ 3. Визначення економічного ефекту та рекомендації щодо підвищення конкурентоспроможності підприємства
Висновки
Список  використаної літератури
Обсяг курсової - 64 сторінки

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Дивіться також:
Курсова робота - Оцінка конкурентоспроможності підприємства

ВСТУП

Всі підприємства сфери матеріального виробництва в умовах ринкової економіки здійснюють свою діяльність на засадах комерційного розрахунку. Це таке господарювання, яке передбачає порівняння витрат і результатів діяльності в грошовій формі, одержання максимуму прибутку при мінімумі витрат. Суть комерційного розрахунку зумовлює специфічні вимоги до організації фінансового господарства підприємства, яке має зважати на те, що суб’єкти господарювання у ринковій економіці володіють не уявною, а дійсною фінансовою незалежністю і що вони несуть реальну економічну відповідальність за ефективність свого функціонування, своєчасне виконання своїх зобов'язань перед постачальниками, споживачами, банками, іншими діловими партнерами, а також перед державою. Здатність підприємства успішно діяти в умовах комерційного розрахунку знаходить своє відображення у його фінансовому стані.
У ньому знаходять відображення у вартісній формні загальні результати роботи підприємства, в тому числі й роботи з управління фінансовими ресурсами, тобто фінансової роботи. Бо, як уже зазначалося, для отримання доходу, прибутку підприємство повинно на належному рівні, з найменшими витратами організувати виробництво, збут продукції, раціонально розпорядитися наявними власними і позиковими ресурсами, тими ресурсами, які воно одержує, реалізовуючи новостворену вартість.
Найбільш зримо фінансовий стан підприємства визначається такими елементами його економічної діяльності: прибутковість (рентабельність) роботи підприємства; оптимальність з точки зору економічного становища підприємства розподілу прибутку, що залишається в його розпорядженні  після  сплати  податків  і  обов'язкових відрахувань; наявність власних фінансових ресурсів (основних і оборотних коштів) не нижче мінімально необхідного рівня для організації виробничого процесу і процесу реалізації продукції; раціональне розміщення основних і оборотних коштів (власних і позикових), перш за все недопущення відволікання грошей у запаси непотрібного підприємству устаткування, яке довгий час не монтується і не використовується, наднормативні запаси товарно-матеріальних цінностей, витрат виробництва у дебіторську заборгованість, інші позапланові і непродуктивні витрати; платоспроможність; ліквідність.
Зважаючи на актуальність даної проблеми темою курсової роботи обрано питання: «Шляхи та напрями підвищення конкурентоспроможності підприємства».
Мета курсового дослідження – теоретично та практично обґрунтувати необхідність  проведення ефективної діяльності підприємства для впровадження заходів з покращення роботи та прибутковості підприємства та підвищення конкурентоспроможності діяльності підприємства.

Предмет курсового дослідження - визначення теоретичних та практичних аспектів проведення організаційно-економічного механізму формування конкурентної стратегії підприємства.
Об'єкт курсової роботи – ЗАТ «Укрспецбуд».
Для досягнення поставленої мети необхідно виконати наступні  завдання:
* опрацювати наукову  та методичну  літературу  з поставленого  питання;
* визначити  основні  показники  конкурентної стратегії  підприємства;
* сформулювати  уявлення  методики  визначення  фінансового стану  підприємства  з використанням  SWOT аналізу;
* надати загальну  характеристику  конкурентоспроможності  та  платоспроможності  підприємства.

 

 
загрузка...