Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Планування діяльності підприємства
Українські реферати - Економіка підприємства
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Планування діяльності підприємства

Курсова робота з економіки підприємства


ЗМІСТ

Вступ
1. Теоретичні засади визначення собівартості продукції
1.1. Економічна сутність собівартості продукції
1.2. Класифікація витрат на виробництво
1.3. Форми та методика калькулювання собівартості продукції
Розділ 2. Планування діяльності підприємства
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 49 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Також дивіться:
Курсова робота - Методи планування собівартості продукції
Курсова робота - Методи планування на підприємстві
Курсова робота - Організація маркетингового планування на підприємстві


Анонс курсової роботи

Собівартість продукції, поряд із прибутком, є найважливішими  узагальнюючими  показниками, що   характеризують якість  роботи  підприємства.  У  собівартості  знаходять висвітлення ріст і удосконалювання техніки і технології виробництва,  підвищення   продуктивності   праці, використання  основних  фондів,  матеріалів,  палива й енергії, раціоналізація методів організації виробництва. Собівартість продукції має важливе значення при виборі оптимальних варіантів схем технології підготовки нових пластів, тому що за інших рівних умов перевага віддається тому варіанту, що передбачає  більш низьку собівартість.

Собівартість продукції і її структура в гірничодобувних галузях промисловості, і особливо  вугільної, значно  відрізняється  від  структури  собівартості  в інших галузях високою вагою  витрат  живої праці на одиницю продукції. Для видобувних галузей характерна велика вага  витрат на зарплату і відсутність витрат на сировину й основні матеріали. Висока вага  витрат  живої  праці  говорить  про  високу трудомісткість робіт. По зміні структури собівартості можна судити про динаміку витрат живої й упредметненої праці на одиницю продукції, про раціональне й ефективне використання засобів виробництва, рівні інтенсифікації і його концентрації.

Темою курсової роботи обрано питання: «Планування діяльності підприємства».
Метою курсового проекту є розгляд основних напрямків побудови собівартості продукції, виявлення внутрівиробничих резервів зниження собівартості видобутку вугілля.
Обрана тема курсового  проекту актуальна і своєчасна, що і буде показано в роботі.

Для досягнення поставленої мети необхідно виконати наступні завдання:
1. Опрацювати методичну та наукову літературу з поставленого питання;
2. Визначити план роботи над проблемою дослідження;
3. Надати характеристику основним теоретичним та практичним аспектам формування та спостереження за собівартістю продукції на прикладі горно–збагачувального комбінату “Комсомольськ”.

У процесі роботи використано наступні методи та форми наукового дослідження:
1. Спостереження;
2. Робота з літературними джерелами;
3. Бесіда;
4. Аналіз;
5. Логічний метод;
6. Статистико –математичний метод наукового пізнання.

Планування діяльності підприємства розглядається на прикладі ГЗК “Комсомольськ”, який розташований на території Комсомольського району Полтавської області України. Шахта здана в експлуатацію в 1975 році з проектною потужністю 750 тис. тонн  в рік. З 1980 року вона є комплексно-механізованим підприємством.

Метою діяльності підприємства є одержання прибутку, що забезпечує реалізацію економічних і соціальних інтересів акціонерів і працівників підприємства за результатами його виробничо-господарської і комерційної діяльності, спрямованої на задоволення попиту на вугільну продукцію на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Предметом діяльності підприємства є видобуток породи і реалізація продукції по державних контрактах і прямих договорах зі споживачами. ГЗК “Комсомольськ” є юридичною особою з дня реєстрації 28.11.1996 р. Підприємство має самостійний баланс, розрахунковий рахунок. Засновником відкритого акціонерного товариства є Міністерство палива та енергетики України.

 

 
загрузка...