Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Система управління персоналом підприємства
Українські реферати - Економіка підприємства
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Система управління персоналом підприємства

Курсова робота з економіки підприємства


ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Науково-теоретичні засади основ управління персоналом організації
1.1. Поняття, цілі, організаційна структура і культура організації
1.2. Склад, структура, управління персоналом: суть, завдання, основні принципи
1.3. Методи та система управління персоналом
1.4. Зарубіжний досвід управління персоналом
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 35 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


ВСТУП

Результат діяльності підприємства значною мірою залежить від формування мотивації персоналу, яка полягає у здійсненні об’єктивної кількісної та якісної оцінки трудової активності працівника і визначенні відповідної винагороди. Винагорода може бути моральна і матеріальна, форми і розмір її мають відповідати затраченим зусиллям і лише тоді можна говорити про спонукальні мотиви до подальшої ефективної роботи працівника.
З'ясування поняття оплати праці, її сутності, джерел та функцій завжди перебувало у центрі уваги як економістів, так і правників, адже вона є економічною і юридичною категоріями одночасно. Загалом оплата праці може бути визначена як винагорода, що виплачується працівнику за використання його праці. Однак економістів більше цікавить матеріальний зміст оплати праці. Для юристів важливим є розкриття у цій категорії конкретних прав і обов'язків учасників правовідносин, тобто виявлення правової форми оплати праці. Проте поняття оплати праці як економічної і правової категорії характеризують різні сторони одного і того ж складного суспільного явища.
Одним із найважливіших завдань управлінню персоналом є створення механізму приведення в дію всіх ланок організаційної структури фірми, який би забезпечував координацію діяльності працівників і заохочував їх до ефективного виконання заданих функцій згідно з визначеними цілями і завданнями. Таким механізмом е обґрунтована система мотивації, яка дає змогу цілеспрямовано впливати на поведінку людей відповідно до потреб організації.
Виходячи з сучасних умов господарювання тема “Система управління персоналом підприємства в сучасних умовах господарювання” є актуальною і обґрунтованою.
Мета курсового дослідження - теоретичне обґрунтування необхідності та чіткої визначеності покращення механізмів організаційного забезпечення системи управління, можливості та шляхи його удосконалення.
Предмет курсового дослідження - організаційне забезпечення системи управління, можливості та шляхи  його удосконалення.

Для досягнення поставленої мети необхідно виконати наступні завдання:
1. Ознайомитися та опрацювати наукову та методичну літературу з поставленого питання;
2. Визначити основні теоретичні аспекти організаційної забезпечення системи управління, можливості та шляхи його удосконалення;
3. З’ясувати технології механізмів, які можна застосовувати при роботі підприємства;
4. Надати загальну характеристику системі управління підприємством;
5. Надати рекомендації щодо покращення стану організаційних рішень на підприємстві.

 

 
загрузка...