Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Дії електричного струму. Напрям електричного струму
Українські реферати - Фізика
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Відповіді для підготовки до уроків з фізики 9 клас, державної підсумкової атестації (ДПА), ЗНО - зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Дії електричного струму. Напрям електричного струму


Про наявність електричного струму у колі можна судити лише за різними явищами, які викликає цей струм. Ці явища називають діями електричного струму.

Виділяють такі основні дії електричного струму:

- теплова дія – нагрівання провідника під час проходження електричного струму,

- магнітна дія – під дією електричного струму провідник має властивість притягувати металеві предмети, подібно до постійного магніту,

- хімічна дія – полягає в тому, що у деяких розчинах кислот, солей, лугів при проходженні через них електричного струму спостерігається виділення чистої речовини на електродах, опущених у розчин.

За напрям електричного струму умовно беруть той напрям, у якому рухаються (або могли б рухатися) в провіднику позитивні заряди, тобто напрям від позитивного полюса джерела струму до негативного.

 

 
загрузка...