Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Електричний струм. Джерела струму
Українські реферати - Фізика
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Відповіді для підготовки до уроків з фізики 9 клас, державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)

 

Електричний струм. Джерела струму


Електричний струм — упорядкований рух заряджених частинок.

Електричний заряд можуть нести різні частинки: у металах — електрони, в електролітах — іони. За напрям електричного струму беруть напрям руху позитивних зарядів. Достатньою умовою існування електричного струму є наявність вільних зарядів та електричного поля.

Для підтримки струму в колі необхідно спеціальний пристрій — джерело струму. У будь-якому джерелі струму відбувається розділення зарядів різних знаків. При цьому заряди накопичуються біля полюсів джерела струму й набувають енергії. При замиканні кола електричне поле утворюється в усіх провідниках кола, заряджені частинки віддають свою енергію й рухаються під дією електричного поля. Це може здійснюватися тільки сторонніми (не кулонівськими) силами. Природа сторонніх сил може бути різною, тому існують різні джерела струму:

- електрична машина, в якій механічна енергія перетворюється на електричну;

- термоелементи — внутрішня енергія перетворюється на електричну;

- фотоелементи — перетворення світлової енергії на електричну;

- гальванічний елемент та акумулятор — хімічна енергія перетворюється на електричну.

 

 
загрузка...