Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Фінансова система України
Українські реферати - Фінанси
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Фінансова система України

Курсова робота з фінансів (2007)

ЗМІСТ

Вступ
1. Поняття фінансової системи, ознаки її побудови
2. Фінансова система України за організаційною структурою 
3. Вплив фінансової системи на темп і промисловий розвиток економіки
4. Проблеми розвитку і вдосконалення фінансової системи України
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 43 сторінки.

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Також дивіться:
Курсова робота - Фінансовий ринок як складова фінансової системи України

ВСТУП

Створення досконалої фінансової системи держави — одна з основних умов ефективною функціонування її економіки. Побудова такої раціональної та ефективної фінансової системи справа досить складна. Досвід свідчить, що фінансові системи розвинутих країн проходили своє становлення за 50-100 років.
Для розуміння поняття "фінансова система" спочатку звернемося до терміну «система» взагалі. Термін "система" походить від грецького "system", що в перекладі означає ціле, складене з частин; сполучення. Тому система — це сукупність елементів, що знаходяться у відносинах і взаємозв'язку один з одним і створюють певну єдність, цілісність. Елементи системи об'єднані в підсистеми прямими й зворотними зв'язками. Система з філософського погляду розуміється як ієрархічна впорядкованість сукупності підсистем і структурних одиниць.
Поняття "фінансова система", як і будь-яка система, представляє собою сукупність взаємопов'язаних елементів, що мають однорідні ознаки.
В науковій літературі немає єдиної думки щодо визначення фінансової системи. Вона розглядається в залежності від теоретичного погляду па такі категорії як "фінанси", "фінансові ресурси", "фінансові відносини" тощо. Крім того, визначення фінансової системи не закріплено законодавством України.
Так, російські вчені Дробозіна Л. А., Родіонова В. М. визначають фінансову систему як сукупність різних сфер фінансових відносин, в процесі яких створюються і використовуються фонди грошових коштів. У відповідності до цього визначення фінансова система будується за блоками фінансових відносин: централізованих і децентралізованих.
Б.М. Сабанті не застосовує поняття "фінансова система", а "лапки фінансів", необхідність відокремлення яких зумовлена відмінністю в формах, методах та мсти їх створення.
Зважаючи на актуальність даної проблеми темою курсової роботи обрано:
«Фінансова система України».

Мета курсової роботи: теоретично обґрунтувати питання фінансової системи, її характеристику, взаємозв’язок функціонування її ланок.
Об’єкт курсової роботи: фінансова система України.

Предмет курсової роботи: актуалізація питання функціонування фінансової системи України.

Завдання курсової роботи:
1. Проаналізувати взаємозв’язок функціонування ланок фінансової системи;
2. Обґрунтувати поняття фінансової системи, ознаки її побудови;
3. Надати характеристику державним фінансам, фінансам суб’єктів господарювання, міжнародним фінансам, фінансовому ринку;
4. З’ясувати структуру побудови фінансової системи України;
5. Визначити особливості фінансової системи в Україні.

 

 
загрузка...