Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Аналіз фінансового стану підприємства
Українські реферати - Фінансовий аналіз
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат)

Аналіз фінансового стану підприємства

Курсова робота з фінансового аналізу

ЗМІСТ

Вступ 
Розділ 1. Техніко-економічна характеристика підприємства ТОВ «Агрофірма «Пустовійтове»
Розділ 2. Аналіз фінансового стану ТОВ «Агрофірма «Пустовійтове»
2.1. Теоретичні аспекти фінансового стану підприємства в сучасних умовах господарювання
2.2. Значення, завдання, джерела інформації та методи аналізу фінансового стану підприємства
2.3. Аналіз ліквідності і платоспроможності підприємства
2.4. Аналіз складу майна і джерел його утворення
2.5. Аналіз фінансової стійкості
2.6. Аналіз оборотності обігових коштів
2.7. Аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості
2.8. Оцінка ділової активності підприємства
Розділ 3. Шляхи покращення фінансового стану ТОВ «Агрофірма «Пустовійтове»
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової роботи - 46 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36Анонс курсової роботи

Сучасний розвиток економіки зумовлює проведення підприємствами збалансованої економічної політики з підтримки та зміцнення фінансового стану, платоспроможності й фінансової стійкості.

Аналіз фінансового стану підприємства є важливою частиною, а за сутністю – основою прийняття управлінських рішень на мікроекономічного рівні, тобто на рівні суб’єктів господарювання.
У процесі виробничої діяльності підприємства виникає безперервний кругообіг капіталу, змінюються структура засобів та джерел їх формування, наявність та потреба у фінансових ресурсах і, як наслідок, фінансовий стан підприємства, зовнішнім виявом якого є платоспроможність.

Поряд із зовнішнім боком фінансового стану підприємства існує внутрішній бік — це фінансова стійкість, яка відображає рівновагу грошових і товарних потоків, доходів і витрат, засобів і джерел їх формування. Для забезпечення цієї рівноваги підприємство має володіти гнучкою структурою капіталу та вміти організувати його рух таким чином, щоб забезпечити постійне зростання доходів, які мають випереджати витрати. Все це дасть можливість одержувати стійку платоспроможність та створювати умови для ефективного функціонування підприємства.

Фінансовий стан підприємства, його платоспроможність і стійкість залежать від виробничої, комерційної та фінансової діяльності. Якщо виробничий та фінансовий плани успішно виконуються, то це позитивно впливає на фінансовий стан підприємства. І навпаки, в результаті спаду виробництва та зменшення обсягів реалізації продукції та прибутку погіршуються як фінансовий стан підприємства, так і його платоспроможність.

Стійкий фінансовий стан, у свою чергу, позитивно впливає на виробництво продукції, забезпечення планомірного надходження та витрачання грошових ресурсів, виконання розрахункової дисципліни.

Зважаючи на актуальність даної проблеми, темою курсової роботи обрано питання: «Аналіз фінансового стану підприємства ТОВ «Агрофірма «Пустовійтове».
Мета курсової роботи – визначення теоретичних та практичних аспектів аналізу фінансового стану підприємства.
Предмет курсової роботи – аналіз фінансового стану підприємства.
Об’єкт курсової роботи – ТОВ «Агрофірма «Пустовійтове».

Спеціалізація підприємства та масштаби його діяльності вимагають від нього детального аналізу всіх аспектів своєї діяльності.
Тому метою курсової роботи та основним її завданням є теоретично-практичний аналіз різноманітних показників.
Виконання поставленого завдання неможливе без проведення наступних етапів:
- проведення детальної економічної характеристики підприємства, включаючи ефективність використання засобів підприємства, та собівартість продукції, з зазначенням резервів її зниження.
- проведення фінансового аналізу підприємства, з визначенням та аналізом основних показників.
За результатами даного аналізу сформулювати пропозиції, щодо покращення діяльності підприємства, та зробити відповідні висновки.

 

 
загрузка...