Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Аналіз основних засобів підприємства
Українські реферати - Фінансовий аналіз
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат)

Аналіз основних засобів підприємства

Курсова робота з фінансового аналізу


ЗМІСТ

Вступ
Розділ І. Теоретичні основи економічного аналізу основних засобів
1.1. Поняття, склад, структура і оцінка основних засобів
1.2. Значення та завдання аналізу основних засобів
1.3. Джерела аналізу основних засобів
Розділ ІІ. Аналіз стану основних засобів на МПП «Фероліт»
2.1. Техніко-економічна характеристика МПП «Фероліт»
2.2. Аналіз наявності, структури і динаміки основних засобів
2.3. Аналіз технічного стану основних засобів
2.4. Аналіз ефективності і використання основних засобів
2.5. Аналіз використання методів амортизації
Розділ ІІІ. Шляхи підвищення ефективності використання основних засобів на МПП «Фероліт»
Висновки та пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
Обсяг курсової роботи - 43 сторінки

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Дивіться також:
Курсова робота - Аудит основних засобів
Курсова робота - Аудит амортизації основних засобів
Контрольна робота - Особливості обліку основних засобів


Анонс курсової роботи

Тема курсової роботи:
«Аналіз стану, структури та ефективність використання основних засобів підприємства»
.
Метою написання курсової роботи є вивчення теоретичних аспектів фінансового аналізу основних засобів та здобуття відповідних практичних навичок на малому приватному підприємстві «Фероліт».
Об’єктом дослідження і написання курсової роботи є мале приватне підприємство «Фероліт».
Виходячи з поставленої мети в ході курсової роботи розв’язуються наступні питання:
- систематизація знань щодо нормативної бази;
- вивчення техніко-економічних показників підприємства;
- ознайомлення з обліковою політикою підприємства;
- проведення аналізу діяльності підприємства та рекомендації щодо шляхів вдосконалення використання основних засобів.

На ПП «Фероліт» основні засоби найчастіше надходять підприємству шляхом купівлі. Так само  відбувається й вибуття – шляхом продажу або повним  списанням, коли не можлива подальша   експлуатація об’єкту. А ще підприємство здійснює безоплатну передачу основних засобів (шефську допомогу).

В ході написання курсової роботи було встановлено, що підприємство ПП «Фероліт» основні  засоби, які  не використовує в своїй  діяльності, здає в оперативну оренду. І доки об’єкт знаходиться в розпорядженні іншого власника він не списується  з балансу орендодавця і відображається в нього у звичайному  порядку в складі  необоротних активів.

Інвентаризація на підприємстві проводиться згідно з Інструкцією щодо проведення інвентаризації основних засобів.
Проведений  аналіз використання та технічного стану  основних засобів дозволив  встановити, що обладнання яке експлуатується більше 15 років становить  84,95 % (13,50 % +71,45%) на кінець аналізує мого періоду; 10 років  експлуатуються 9,55 % облітання, а саме 0,75% - транспорт, 7,40 % - прилади, 1,40% - двигуни.
Отже, для підвищення ефективності  використання основних засобів потрібно провести заміну і модернізацію застарілого облітання, використовуючи  нові  види  обслуговуючого обладнання.

Було проведено аналіз вибору методу нарахування амортизації, що дало змогу встановити, що ПП «Фероліт» більш вигідно використовувати при нарахуванні амортизації метод зменшення залишкової вартості або метод  прискореного зменшення залишкової вартості, тому що підприємство може найшвидшими темпами покрити витрати на придбання основних засобів.

Ці методи нарахування амортизації найбільш підходять для устаткування, яке   використовується безпосередньо для нафтопроводу і яке має  властивість швидко виходити із строю та вимагає частих ремонтів.
Саме для підприємства найкраще б було використовувати один з цих двох методів для швидко старіючих засобів, а прямолінійний метод можна примінити для будинків, споруд та інших  засобів першої групи.

У процесі  аналізу роботи обладнання ми оцінили  динаміку і виконання бізнес - планових показників використання всього парку за часом і за потужністю. При цьому визначили  коефіцієнти екстенсивного використання обладнання шляхом порівняння досягнутого рівня його експлуатації в аналізований період з базовим і з тим, який передбачався бізнес-планом.

У 2007 році середньорічна кількість всього обладнання становила 416 одиниць, у 2008 році — 440 одиниць. Загальна кількість відпрацьованих верстато-годин: базовий рік — 1040 тис. верстато-годин; звітний — 1079,7 тис.; у звітному році загальний фонд часу роботи устаткування був визначений у 1280 тис. верстато-годин.

Розглядаючи обсяг випуску продукції як результат екстенсивного та інтенсивного використання обладнання, можна  застосувати методом різниць та визначити окремо вплив погодинного фактору роботи обладнання і його продуктивності на кінцевий результат — обсяг продукції.

 

 
загрузка...