Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Витрати підприємства та шляхи їх оптимізації
Українські реферати - Фінансовий аналіз
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Витрати підприємства та шляхи їх оптимізації   

Курсова з фінансового аналізу


ЗМІСТ

Вступ
Розділ І. Витрати виробництва та собівартість
1.1. Загальна характеристика витрат та їх класифікація
1.2. Собівартість продукції (послуг). Кошторис виробництва
1.3. Калькуляція продукції. Класифікація витрат за статтями
Розділ ІІ. Аналіз економіко-господарської діяльності ПП «Альтіс»
Розділ ІІІ. Шляхи покращення розподілу витрат, та основні фактори зниження собівартості
Висновки
Список використаної літератури

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Також дивіться: Курсова робота - Витрати виробництва та обертання підприємства

Зважаючи на актуальність даної проблеми, темою курсової роботи обрано:
«Витрати підприємства та шляхи їх оптимізації».

Мета курсової роботи: охарактеризувати витрати, та визначити шляхи їх оптимізації.
Об’єкт курсової роботи: приватне підприємство «Альтіс».
Предмет курсової роботи: витрати підприємства.

Завдання курсової роботи:
1. Охарактеризувати загальну характеристику витрат та їх класифікацію;
2. Надати загальну характеристику собівартості продукції та кошторису виробництва;
3. Визначити загальну характеристику калькуляції продукції та класифікацію витрат за статтями;
4. Проаналізувати економіко-господарську діяльність підприємства «Альтіс»;
5. Визначити шляхи покращення розподілу витрат, та основні фактори зниження собівартості.


Аналізуючи динаміку обсягів виробництва, потрібно обов’язково визначити, які фактори спричинили таку тенденцію розвитку та відокремити зовнішні й внутрішні.
Одним з важливим напрямків аналізу обсягу виробництва продукції є вивчення його в асортиментно-структурному розрізі. Асортимент є однією з умов досягнення за планового обсягу надання послуг. Під асортиментом розуміють перелік найменувань продукції із зазначенням обсягу її виробництва за кожним видом. Він буває повний, груповий і внутрішньогруповий.
Розробка асортиментної політики потребує постійної уваги до послуг з точки зору його життєвого циклу та прийняття своєчасних рішень щодо впровадження нових послуг, модернізації та удосконалення традиційних видів послуг, зняття застарілих з виробництва.
Основна мета асортиментної політики полягає у тому, щоб спрямувати підприємство на випуск послуг, які за своєю структурою, споживчими властивостями та якістю найбільше відповідає потребам покупців. Товаровиробник зайнятий не просто створенням і виконанням послуг, й формуванням клієнтури. Формування асортименту та структури випуску послуг повинно врахувати й ефективне використання трудових, матеріальних і фінансових ресурсів, наявних у розпорядженні підприємства.
Номенклатура – перелік найменувань послуг і їх кодів, встановлених для відповідних видів послуг у загальному класифікаторі промислових послуг. Структурна – співвідношення окремих послуг у загальному обсязі виконання, виражене, як правило, у відсотках. Зміна асортименту в порівнянні з планом призводить до асортиментних зрушень, зміна структури виробництва – структурних зрушень. Ці явища тісно пов’язані між собою, що зумовлює появу асортиментно-структурних зрушень у наданні послуг.
Оцінка виконання плану за асортиментом базується на порівнянні фактичному та плановому надані послуг, включених в номенклатуру Виконання асортименту передбачає виконання плану в натуральних одиницях виміру за кожною складовою частиною цього асортименту. При цьому перевиконання плану за окремими об’єктами в розрахунок не приймають. Не зараховуються у виконання асортименту й об’єкти, які не були передбаченні бізнес-планом. Показник виконання асортименту не може бути більшим 100 %. Невиконання плану хоча б за одним об’єктом спричиняє невиконання плану в цілому за асортиментом.

 

 
загрузка...