Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Судимість в кримінальному праві
Українські реферати - Кримінальне право
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Судимість в кримінальному праві


Мета курсового дослідження полягає у визначенні сучасної наукової концепції інституту судимості в кримінальному праві, внесенні науково обґрунтованих пропозицій для вдосконалення кримінального законодавства, а також у порівняльній характеристиці поняття судимості в праві зарубіжних країн.

ЗМІСТ

Вступ
Розділ І. Науково – теоретичні аспекти поняття судимості на підставі Кримінального Кодексу України
Розділ ІІ. Правові наслідки судимості та види її припинення
2.1    Кримінально – правові наслідки судимості
2.2    Погашення судимості
2.3    Зняття судимості
Розділ ІІІ. Порявняльна характеристика судимості в різних країнах
Висновки
Список використаних джерел
Обсяг курсової роботи - 34 сторінки

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


(Скорочений текст роботи для ознайомлення)

Порявняльна характеристика судимості в різних країнах

Судимість, що є останньою стадією виконання звинувачувального вироку, переслідує ті ж цілі, що і покарання: відновлення соціальної справедливості, виправлення засудженого, загальну і приватну превенцію. Терміни погашення судимості залежать від вигляду і розміру відбутого покарання, а також від категорії злочини, в яких відбиваються характер і ступінь суспільної небезпеки злочину.

В кримінальних кодексах деяких держав відсутній інститут судимості. Так, в КК Естонської республіки він винесений за межі КК і регламентується Законом про регістр покарань. Відповідно до КК деяких держав ведеться реєстр обліку судимості. Наприклад, такий реєстр ведеться відносно дорослих засуджених згідно ст. 80 КК Швейцарії, і відносно підлітків — згідно ст. 99 КК (підлітком по КК Швейцарії вважається дитина, що досягла 7 років, але що не досягла 15 років, — ст. 82 КК).

Складнощі виникають при рішенні питання про терміни погашення судимості у разі від'їзду покарання у вигляді позбавлення свободи, оскільки критерії тут, як і в давнісних термінах виконань звинувачувального вироку, різних: у ст. 57 КК РФ — фактично відбутий термін позбавлення волі, а в ст. 86 КК РФ — категорія злочину, за здійснення якого засуджена особа, тобто максимальне покарання, передбачене санкцією статті, по якій кваліфіковані дії цієї особи. Внаслідок цього у кожному конкретному випадку необхідно зіставляти положення про терміни погашення судимості по обох кодексах [18, с.82].

Разом з тим відсутність в ст. 86 КК РФ вказівки про переривання терміну погашення судимості у разі скоєння нового злочину викликає серйозні заперечення. Складнощі виникають, наприклад, при рішенні питання про рецидив злочинів. А визнання злочину особливо небезпечним рецидивом у відповідності с п. «а» ч. 3 ст. 18 практично неможливо. Підставою визнання злочину особливо небезпечним рецидивом по цьому пункту є скоєння особою умисного злочину, за який воно засуджується до позбавлення волі, якщо раніше це особа три або більше разу було засуджено до позбавлення волі за умисний тяжкий злочин або умисний злочин середньої тяжкості.

Згідно п. «в» ч. 3 ст. 86 КК РФ при скоєнні злочину середньої тяжкості судимість погашається після закінчення трьох років після від'їзду покарання.

У США позбавлення волі є одним з найпоширеніших за законодавством і практикою його застосування видів покарання.

За загальним правилом, ні федеральні закони, ні закони штатів не встановлюють загальних максимальних термінів позбавлення волі. Практично в більшості штатів і по федеральних законах допускається можливість довічного позбавлення волі. Воно може бути призначено:
1) при певних обставинах тому, хто був або міг бути засуджений до страти; 2) як самостійна міра за найбільш небезпечні злочини;
3) по сукупності вироків і злочинів;
4) особі, що має 2 або 3 судимості за фелонії. При цьому довічний висновок нерідко є єдиною і обов'язковою мірою.
Для чинного законодавства США не є рідкістю і санкції в 30, 40, 50 років тюремного висновку.

У США допускається ухвалення як певних, так і невизначених вироків. З цієї точки зору, невизначені вироки існують в наступних 8 різновидах: 1) мінімум і максимум терміну заздалегідь встановлені законом, і суддя не має права уточнювати їх у вироку;
2) суддя визначає мінімальний термін, а закон — максимальний;
3) суддя визначає максимальний, а закон — мінімальний;
4) мінімальний термін ніким не фіксується, у вироку указується максимальний термін, передбачений законом;
5) мінімальний термін ніким не фіксується, суддя визначає максимальний термін в межах терміну, встановленого законом;
6) мінімальний і максимальний терміни позбавлення волі визначаються не суддею, а жюрі присяжних в межах термінів, передбачених законом;
7) конкретний термін встановлюється адміністративним органом (бюро УДО) в межах меж, визначених законом.

Суди в одних випадках удаються до невизначених вироків, а в інших випадках — до визначених, в третіх — до змішаних. В цілому ж, як випливає з літературних джерел, частіше за всього практика використовує невизначені вироки.

У Франції існує декілька видів позбавлення свободи, які розрізняються як за місцем відбування, так і по режиму змісту. Позбавлення волі, що призначається за скоєння злочину, традиційно ділиться на два види: кримінальний висновок за скоєння загальнокримінального злочину і кримінальне ув'язнення за скоєння політичного злочину. Хоча до теперішнього часу, як відзначають французькі юристи, принципові відмінності (у формі, в особливостях побуту, залучення до праці і т. п.) між цими двома видами стерлися у зв'язку із загальною гуманізацією кримінально-виконавчої системи.

 

 
загрузка...