Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Криміналістика - Методика розслідування шахрайства
Українські реферати - Криміналістика
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Криміналістика - Методика розслідування шахрайства

Курсова робота з криміналістики


ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Визначення поняття шахрайства в кримінальному законодавстві
1.1. Криміналістична характеристика шахрайства
1.2. Юридичний аналіз ознак основного складу шахрайства
Розділ 2. Методи розслідування шахрайства
2.1. Початковий етап розслідування
2.2. Наступний етап розслідування
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової роботи - 27 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36
 


Анонс курсової роботи

Методика розслідування злочинів, як структурна частина науки криміналістики, органічно пов’язана з іншими її розділами — загальною теорією криміналістики, криміналістичною технікою і криміналістичною тактикою. У цілісній науковій системі криміналістики, безпосередньо спрямованій на повне відображення досягнутих знань, властивостей і закономірностей об’єкта пізнання, методика розслідування є, як зазначалося, заключним розділом, синтезуючим наукові положення криміналістичної техніки й тактики щодо завдань і програм виявлення і розкриття окремих видів злочинів. У цьому розумінні методика розслідування злочинів може розглядатися як особлива частина криміналістики.

Об’єктивна сторона шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК) полягає в заволодінні чужим майном або придбанні права на майно шляхом обману чи зловживання довірою. У результаті шахрайських дій потерпілий (власник, володілець, особа, у віданні чи під охороною якої перебуває майно) добровільно передає майно або право на майно винній особі.

Способи вчинення шахрайства:
- обман;
- зловживання довірою.

Обман – це повідомлення потерпілому неправдивих відомостей або приховування фактів, повідомлення про які було обов’язковим, що вводить потерпілого в оману. Зловживання довірою – це недобросовісне використання довіри потерпілого, породженої родинними відносинами, дружніми стосунками, знайомством, спільною діяльністю тощо.

Злочин є закінченим з моменту фактичного одержання винними чужого майна чи права на нього (матеріальний склад).
Суб’єкт злочину – загальний, тобто фізична осудна особа, що досягла 16-річного віку.
Суб’єктивна сторона злочину характеризується прямим умислом і корисливим мотивом.
Кваліфікуючими ознаками злочину (ч. 2 ст. 190 КК) є вчинення шахрайства: повторно; за попередньою змовою групою осіб; що завдало значної шкоди потерпілому.

Особливо кваліфікуючими ознаками злочину є вчинення шахрайства:
- у великих розмірах;
- шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч. 3 ст. 190 КК);
- в особливо великих розмірах;
- організованою групою (ч. 4 ст. 190 КК).

Незаконні операції з використанням електронно-обчислювальної техніки – це обманне використання можливостей і засобів такої техніки, пов’язане з умисним уведенням (закладанням) в її електронну систему неправдивих (свідомо помилкових) даних, що надає можливість шахраю отримати певну суму чужих грошей (наприклад, “зламування” коду електронної системи банківських операцій і введення команди про переведення певної суми грошей на поточний рахунок зловмисника). Зміст деяких кваліфікуючих і особливо кваліфікуючих ознак шахрайства розкрито у примітці до ст. 185 КК.

Слід завжди ретельно перевіряти, чи не було для вчинення шахрайства скоєно інший злочин, який створював би відповідні умови чи результати якого творили б спосіб здійснення обману або зловживання довірою. Наприклад, якщо особа самовільно присвоїла владні повноваження чи звання службової особи, викрала, пошкодила або підробила документи, штампи, печатки, бланки з метою подальшого їх використання під час шахрайства, а також використала для шахрайства за відомо підроблені документи, її дії диспозицією ст. 190 КК не охоплюються та повинні кваліфікуватися за сукупністю злочинів за ст. 353 КК або відповідними частинами ст. 357 або ст. 358 КК.

Коли шахрай бере від іншої особи на її прохання гроші чи цінності начебто для передачі їх як хабара службовій особі, при цьому маючи твердий намір не передавати їх, а привласнити, вчинене слід кваліфікувати як шахрайство. Важливо зазначити, що якщо при цьому винний схилив довірливого хабародавця до давання хабара, то його дії належить кваліфікувати за ч. 2 ст. 369 та відповідною частиною ст. 190 КК за сукупністю.

Якщо шахрайство вчиняє службова особа, що з метою одержання майна шляхом обману чи зловживання довірою використала при цьому надану їй владу або своє службове становище, то дії цієї особи кваліфікують за сукупністю злочинів, передбачених відповідними частинами статей 190 та 364 КК.

Темою курсової роботи обрано питання: «Методика розслідування шахрайства».
Мета курсової роботи – визначення методики розслідування шахрайства.
Предмет курсового дослідження – методичні аспекти розслідування шахрайства.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:
1. Ознайомитися з науковою літературою та нормативними актами з поставленого питання;
2. Визначити план роботи над поставленим питанням;
3. З’ясувати основні моменти тлумачення даної проблеми;
4. Надати висновки.

 

 
загрузка...