Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Розслідування дтп. Тактика проведення огляду місця дорожньо-транспортної події
Українські реферати - Криміналістика
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Розслідування дтп. Тактика проведення огляду місця дорожньо-транспортної події

Курсова робота з криміналістики


ЗМІСТ

Вступ
1. Умова задачі
2. Тактичні особливості проведення огляду місця дорожньо-транспортної події (ДТП)
3. Протокол огляду і схема місця події
4. Фотозйомка «доріжки» слідів ніг
5. План розслідування дорожньо-транспортних подій (ДТП) та слідчі версії
6. Судові експертизи
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 45 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Злочинне порушення правил безпеки дорожнього руху є подією складною, динамічною, у процесі якої взаємодiють багато різноманітних об’єктів, тому й огляд місця такої події відрізняється чималою специфікою і складністю, вимагає ретельної підготовки для його проведення. Одержавши повідомлення про подію, ще до виїзду на місце слід потурбуватися про те, щоб потерпілим була надана перша медична допомога, а при необхідності вони, мають бути відправлені до лікарні (у цьому випадку положення тіла потерпілого фіксується за допомогою фарби, крейди, цегли), працівники ДАІ забезпечили збереження обстановки і слідів на місці події, повністю чи частково зупинили рух, встановили очевидців і свідків дорожньо-транспортної події (ДТП), водіїв — учасників події, вилучили у них посвідчення, реєстраційні документи на транспорт, дорожні листи.

Мета курсового дослідження – визначення тактичних особливостей проведення огляду місця дорожньо-транспортної події (ДТП).
Предмет дослідження - тактичні особливості проведення огляду місця дорожньо-транспортної події.
Завдання дослідження:
1. Визначити тактичні особливості проведення огляду місця дорожньо-транспортної події (ДТП);
2. Скласти протокол і навести схему місця події;
3. Скласти фотозйомку «доріжки» слідів ніг;
4. Скласти фотозйомку окремого об’єкта;
5. Навести план розслідування ДТП та встановити слідчі версії.

Оглядом називається слідча дія, яка полягає у безпосередньому сприйнятті об’єктів з метою виявлення слідів злочину та інших речових доказів, з’ясування обставин події, а також обставин, що мають значення у справі.
Огляд, як слідча дія, поділяється на декілька видів:
а) огляд місця події;
б) огляд предметів і документів;
в) огляд ділянок місцевості та приміщень, які не є місцем події;
г) огляд трупа;
ґ) огляд тіла живих осіб (освідування);
д) огляд тварин;
е) огляд транспортних засобів.
Одним із найскладніших видів огляду є огляд місця події. Під місцем події розуміється приміщення або місцевість, де вчинено злочин або де є матеріальні сліди, пов’язані з подією злочину.
Місце злочину і місце події — поняття, які не завжди співпадають: місце події — поняття більш широке, бо воно пов’язане з виявленням ознак, що мають відношення до події злочину; місце злочину — це місце безпосереднього вчинення злочинного наміру, яке спричинило певні матеріальні зміни (наявність слідів злому, взуття, крові та ін.).

УМОВА ЗАДАЧІ

Черговий Дергачівського райвідділу міліції Харківської області майор Гринік С.В. 10.11. 200_ р. о 6 год. 10 хв. по телефону отримав інформацію, що на Бєлгородській трасі недалеко від с. Слатіно в кюветі виявлено труп жінки.
Слідчий виїхав на місце події і встановив, що труп до приїзду лікарів охороняли дільничний інспектор та сторож ТОВ "Прогрес", офіс якого знаходиться у 100 м. від траси. Сторож Малько С. В. розповів, що о 5 год. 30 хв. 10.11.200_ р. до офісу ТОВ "Прогрес" на легковому автомобілі приїхав невідомий йому громадянин, який розказав, що недалеко від офісу біля шосе лежить закривавлена жінка. Він попросив зателефонувати про подію в міліцію, пояснив, що дуже поспішає, і поїхав у напрямку української таможні "Гоптівка". Впізнати жінку не змогли, бо обличчя її було знівечене і залите кров'ю, змішаною з пилом.
Слідчий розпочав огляд місця події, розташованого в 100 м на південь від ТОВ "Прогрес". Оглядом встановлено, що в цьому місці до асфальтованого шосе примикає наїжджена ґрунтова дорога довжиною 4 км, що веде до озера. Ґрунт на узбіччі дороги зруйнований. Біля асфальтованого шосе встановлені дорожні знаки "Зупинка заборонена" та "Пішохідний перехід". У 1,2 м від пішохідного переходу виявлені пластинчаті шматочки білої фарби різних розмірів. У 20 м від пішохідної доріжки та в 1,2 м від краю розділової смуги у напрямку руху починається слід гальмування автомобіля. На розділовій смузі знаходиться пляма маслянистої рідини.
Недалеко від голови трупа калюжа рідини темно-червоного кольору розміром 15x30 см та частки речовини розовато-сірого кольору. Біля трупа лежить плетена корзина і декілька газет. Поруч із трупом на глиняному ґрунті також виявлено "доріжку" слідів взуття. За припущенням спеціаліста-криміналіста, сліди придатні для їх ідентифікації. Там же лежать два недопалки сигарет фірми "Winston" та недопалок сигарети "Bond" зі слідами на фільтрі, схожими на губну помаду.
На проїжджій частині дороги розсипані частки скла різних розмірів червоного та жовтого кольорів.
Оглянувши ділянку з краю дороги і кювет, де лежала потерпіла, слідчий виявив у кількох місцях на землі бурі плями невеликих розмірів. У той час, коли закінчували огляд, до місця події під'їхав на автомобілі ГАЗ-24 шофер з агрофірми "Світанок" Соменко А. А. Він сказав, що потерпіла - його дружина Соменко В. Л., яка на світанку пішла з дому, щоб ранковим автобусом поїхати до Харкова.
Коли слідчий запитав Соменко А. А., з якою метою дружина збиралася поїхати до Харкова, той з обуренням закричав: "Це не має значення, як вона сюди потрапила! Треба не гаяти часу, без зволікання шукати винного водія!".
Під час огляду трупа у лікарні виявлено на лобній частині голови травматичне пошкодження, на потилиці та висках - великі пошкодження, що мають прямокутну форму. Обличчя спотворене розривами шкіри, що вчинилися внаслідок пошкоджень тупим предметом. Будь-яких саден, подряпин та слідів тягнення на тілі потерпілої не виявлено.
Характер пошкоджень не виключає, що Соменко В. Л. могла бути збита виступаючою частиною легкового автомобіля.

 

 
загрузка...