Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Культурна антропологія. Українська культурологічна думка
Українські реферати - Культурологія
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Культурна антропологія. Українська культурологічна думка

Контрольна з предмету «Культурологія» виконана на підставі та за допомогою підручників на замовлення. Ключові слова та фрази: культурна антропологія, філософська думка, розвиток української культури. У контрольній є практична частина. Обсяг - 27 сторінок. Формат - Word Doc.

ЗМІСТ

Вступ
1. Поняття культурантропології. Зміст еволюційної, циклічної, раціоналістичної, антропологічної, ірраціоналістичної, структуралістської та соціологічної культурологічних концепцій.
2. Натуралістична та психологічна теорії як вияв діяльнісного підходу до вивчення проблем культури.
3. Основні етапи розвитку української культурологічної думки.    
4. Практичне завдання. Охарактеризуйте культуру Стародавньої Індії за такою схемою: монументальна архітектура, писемність, міста, релігійна система, література, музика, танець.
Висновки
Список використаної літератури

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36

 

 
загрузка...