Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Сутність, причини та особливості інфляції. Антиінфляційна політика
Українські реферати - Макроекономіка
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Сутність, причини та особливості інфляції. Антиінфляційна політика

Курсова робота з макроекономіки


ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Інфляція, зайнятість та безробіття. Антиінфляційні заходи   
Розділ 2. Причини  розвитку гіперінфляції в Україні та шляхи їх подолання     
2.1. Лібералізація цін 1992 р.
2.2. Шляхи подолання гіперінфляції
2.3. Інвестиційні процеси
Висновки і пропозиції
Список використаних джерел
Обсяг курсової - 27 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


ВСТУП

Економічні системи країн світу відрізняються особливостями організації, рівнем пізнання об’єктивних  економічних  і суспільних законів, рівнем і способом економічного  та соціального мислення, підприємництва, торгівлі  тощо. Національно – економічне  мислення, в основі якого мають бути об’єктивні  економічні та   суспільні закони, моделювання економічних і соціальних процесів, логіка мислення  суб’єктів економічних  систем  різного рівня організації, аксіоми економічного мислення, становить  об’єкт дослідження національної макроекономіки, завданням якої є обґрунтування, аналіз, прогнозування економічних  явищ, удосконалення економічної політики держави.
Завданням даного курсового проекту є дослідження теми “Сутність, причини та особливості інфляції. Антиінфляційна політика”, спробою  аналізу  всіх аспектів даного процесу, та  розгляду методів та  інфляційного процесу. Теорія національної макроекономіки покликана пояснити дію об’єктивних законів, розкрити їх вимоги щодо будування господарської системи   у нашій  країні, сформувати основи національного економічного мислення і створення механізму  високоефективного виробництва  на всіх рівнях  організації економічної системи  країни. Ці явища, стосуються життя кожної людини  країни.
Стан національної економіки впливає на політичний клімат  країни, соціальне і моральне самопочуття людей. Тому задача і мета макроекономічних досліджень є не лише з’ясування, пояснення стану економічних  явищ у країні, а й формування наукових засад удосконалення  національної економічної політики й економічної системи загалом.

Мета курсової роботи – систематизація, закріплення та розширення теоретичних навичок з питання сутності, причин та особливостей інфляції та антиінфляційної політики, опанування методики дослідження і аналізу; вивчення та осмислення основних проблем розвитку та функціонування економіки  на національному  рівні.

Для досягнення поставленої мети необхідно виконати наступні  завдання:
1) опрацювати наукову  та методичну  літературу з поставленого питання;
2) визначити основні особливості інфляції в Україні та антиінфляційних заходів;
У процесі  дослідження  використано наступні форми наукового пізнання:
- робота з літературними джерелами;
- бесіда;
- спостереження;

 

 
загрузка...