Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Маркетинг медичних послуг
Українські реферати - Маркетинг
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Маркетинг медичних послуг

Контрольна робота | реферат з маркетингу (Медичний маркетинг)

ЗМІСТ

Вступ
1. Суть маркетингової політики медичної установи
2. Типи маркетингового контролю
3. Сегментація ринку медичних послуг
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг роботи - 14 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36Анонс роботи

Хороша маркетингова стратегія, знання ринку медичних послуг, продумана програма просування, правильно збудована система  обслуговування клієнтів дозволяє медичній установі не тільки виживати, але і активно розвиватися, сміло дивитися в майбутнє.

В даний час тема маркетингу в охороні здоров'я особливо актуальна.
Технології маркетингу універсальні для багатьох сфер охорони здоров'я. Початковими є відповіді на наступні питання: яка медична допомога необхідна; чому, для кого, коли, де, ким і як вона виявлятиметься; ким, як і в якому об'ємі,  вона фінансуватиметься.

Проте,  маркетинг в охороні здоров'я має свої відмітні особливості, пов'язані із специфікою споживчого попиту і ринку медичних товарів і послуг. Його можливості багато в чому обумовлені формою фінансування охорони здоров'я і оплати медичних послуг (приватна, страхова, державна), а також формою власності підприємств, що проводять товари медичного призначення і що надають медичні послуги (приватна, муніципальна, державна, добродійних фондів і так далі).

Медичний маркетинг разом з аналізом, контролем і прогнозом попиту має на увазі також управління попитом. Активна позиція в медичному маркетингу реалізується в багатообразних технологічних рішеннях.

Однією з особливостей приватної охорони здоров'я є відсутність сформованого попиту на  медичні послуги приватних медичних установ.  Існує достатньо крупний сегмент платоспроможних потенційних споживачів медичних послуг, які могли б стати клієнтами приватних медичних центрів. Проте, багато з них, або користуються безкоштовними і платними послугами державних медичних установ, або взагалі не користуються медичними послугами.

 

 
загрузка...