Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Маркетингове дослідження підприємства
Українські реферати - Маркетинг
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Маркетингове дослідження підприємства


ЗМІСТ

Вступ
1. Організаційна структура підприємства “Кленовий лист”
2. Дослідження макромаркетингового середовища
2.1. Аналіз економічного середовища
2.2. Аналіз демографічного середовища
2.3. Аналіз науково-технічного середовища
2.4. Аналіз соціально-культурного середовища
2.5. Аналіз природного середовища
2.6. Висновки по макросередовищу компанії
3. Дослідження мікромаркетингово середовища
3.1. Споживачі
3.2. Конкуренція
3.3. Висновки по мікро середовищу компанії
3.4. Висновки по мікро та макросередовищу компанії
3.5. SWOT - аналіз діяльності підприємства на ринку Кременчука
3.6. Розробка та відбір альтернативних варіантів вирішення управлінської проблеми
Висновки
Анкета
Обсяг роботи - 40 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Дивіться також:
Курсова робота - Дослідження організації та проведення маркетингових досліджень на підприємстві з метою підвищення ефективності послуг

ВСТУП

Симптомом виникнення маркетингової проблеми підприємства є продаж компанією порівняно невеликої кількості  продукції (доля ринку становить 20%) та невикористання нею всіх виробничих потужностей. Тобто управлінською задачею є розробка заходів для підвищення попиту на продукцію підприємства.
Для досягнення поставленої мети необхідно провести маркетингове дослідження підприємства:
- проаналізувати маркетингові загрози та ринкові можливості;
- сильні та слабкі сторони підприємства;
- запропонувати альтернативні варіанти вирішення управлінської проблеми.

Маркетингові дослідження підприємства в основному проводяться в слідуючих напрямках: дослідження споживачів, конкурентів та фірмової структури ринку.
Маркетингове дослідження ринку ставить перед собою наступні цілі: вивчення співвідношення попиту та пропозиції на товар, визначення місткості ринку, частки конкурентів, сегментацію та кон'юнктуру ринку.

“Кленовий лист” – найвідоміша Кременчуцька компанія з виробництва та реалізації металопластикових вікон та профілів.
Вона не тільки займається виробництвом та реалізацію власної продукції, але й імпортує аналогічну продукцію у світових лідерів виробництва у цій галузі.
Основною сильною стороною даної компанії можна вважати беззаперечну репутацію на ринку металопластикових вікон та профілів України. Адже якість продукції, яка виготовляється та імпортується суворо перевіряється та сертифікується відповідними документами.
На жаль умови виробництва та імпорту продукції, як цієї так і інших фірм з подібними видами діяльності погіршується ввезенням великої кількості контрабандної продукції, яка має погану якість, за незаконним  використанням торгових марок відомих фірм та виробників.
Однак якість продукції є не єдиним фактором, який виводить фірму на високі рівні продаж такого типу продукції на ринку області. Також вважливими факторами є:
1. Помірні ціни;
2. Якісне сервісне обслуговування;
3. Широкий асортимент продукції;
4. Різноманітні рекламні заходи.
Крім металопластикових профілів та вікон створюється та імпортується продукція з інших видів матеріалів (метал, дерево). Але вони не є основними матеріалами, які використовуються підприємством при здійсненні основного виду діяльності, через низьку функціональність, порівняно невелику довговічність (у порівнянні з металопластиком).

 

 
загрузка...