Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Організація системи збуту продукції на підприємстві
Українські реферати - Маркетинг
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Організація системи збуту продукції на підприємстві   

Курсова з маркетингу


ЗМІСТ

ВСТУП
РОЗДІЛ І ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ СИСТЕМИ ЗБУТУ НА ПІДПРИЄМСТВІ
1.1. Зміст та сутність збутової діяльності
1.2. Організація системи збуту продукції на підприємстві
1.3. Методи збуту товару
1.4. Планування продажу та обсягів збуту продукції
РОЗДІЛ ІІ ОРГАНІЗАЦІЯ ЕФЕКТИВНОЇ СИСТЕМИ ЗБУТУ НА ПП “СУЧАСНИЙ ДІМ”
2.1. Техніко-економічна характеристика, та структура управління приватного підприємства
2.2. Система збуту на підприємстві “Сучасний дім”
2.3. Процес управління системою збуту на приватному підприємстві
2.4. Концепція збуту на підприємстві та її вплив на систему управління персоналом
РОЗДІЛ ІІІ НАПРЯМИ ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ЗБУТУ ПІДПРИЄМСТВА У МАЙБУТНЬОМУ
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Обсяг курсової - 46 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Дивіться також:
Курсова робота - Збутова діяльність. Формування системи розподілу
Курсова робота - Аналіз збутової діяльності підприємства
Курсова робота - Збутова діяльність підприємства

ВСТУП

Система збуту продукції - одна з найважливіших у маркетинговій політиці підприємства. У збутовій політиці маркетологи торкаються питання вибору найбільш оптимального каналу збуту, методу збуту товару, що при ефективному використанні безсумнівно збільшить прибуток компанії.
Канал збуту (розподілу) товару - це організація або людина, що займається просуванням і обміном конкретного товару (декількох груп товарів)
Реалізація продукції в більшості випадків проводиться через посередників, кожний з яких формує відповідний канал розподілу. Використання посередників в сфері обігу вигідно насамперед для виробників. У цьому випадку їм доводиться мати справу з обмеженим колом зацікавлених осіб по реалізації продукції. Крім того, забезпечується широка доступність товару при русі його безпосередньо до ринку збуту. За допомогою посередників можливо скоротити кількість прямих контактів виробників зі споживачами продукції.
Система ефективного збуту продукції дозволяє підприємству максимізувати свій прибуток, що є надзвичайно важливим для підприємства у сучасних ринкових умовах. Тобто, актуальність даної теми для ПП “Сучасний дім”, полягає насамперед у оптимізації діяльності підприємства та зростанні його прибутку.
У першій частині курсової роботи наводиться теоретична інформація про систему збуту та загальні засади її ефективної побудови.
У другій частині курсової роботи розглянемо систему збуту ПП “Сучасний дім” – визначимо її переваги та недоліки, а також розглянемо основні засади її функціонування.
У тертій частині курсової роботи наведено пропозиції по вдосконаленню системи збуту продукції на підприємстві у найближчому майбутньому.

 

 
загрузка...