Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Побудова ефективної системи мотивації на підприємстві
Українські реферати - Менеджмент
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Побудова ефективної системи мотивації на підприємстві

Курсова з менеджменту

ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Мотивування як функція менеджменту
1.1. Суть і роль мотивування
1.2. Типи мотиваційних теорій
1.3. Критерії формування ефективної системи мотивації на підприємстві
Розділ 2. Загальна характеристика ВАТ «Сталеливарний завод» та шляхи покращення його діяльності
2.1. Техніко-економічна характеристика підприємства
2.2. Особливості управління персоналом на Сталеливарному заводі
2.3. Іноземний досвід мотивації персоналу на підприємстві
Розділ 3. Формування системи мотивації на підприємстві
Висновки
Список літератури
Обсяг курсової - 53 сторінки

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36
 

ВСТУП

Одним із найважливіших завдань менеджменту є створення механізму приведення в дію всіх ланок організаційної структури фірми, який би забезпечував координацію діяльності працівників і заохочував їх до ефективного виконання заданих функцій згідно з визначеними цілями і завданнями. Таким механізмом е обґрунтована система мотивування, яка дає змогу цілеспрямовано впливати на поведінку людей відповідно до потреб організації.
Результат діяльності підприємства значною мірою залежить від формування мотивації персоналу, яка полягає у здійсненні об’єктивної кількісної та якісної оцінки трудової активності працівника і визначенні відповідної винагороди. Винагорода може бути моральна і матеріальна, форми і розмір її мають відповідати затраченим зусиллям і лише тоді можна говорити про спонукальні мотиви до подальшої ефективної роботи працівника.
Виходячи з сучасних умов господарювання тема курсової роботи “Побудова ефективної системи мотивації на підприємстві є актуальною та визначною для теоретичного та практичного розгляду.
Мета курсового дослідження - теоретичне обґрунтування необхідності та чіткої визначеності покращення мотиваційних механізмів українських підприємницьких організацій.
Предмет курсового дослідження - актуалізація теоретичних надбань з питання покращення мотиваційних механізмів роботи українських підприємств.
Для  досягнення  поставленої  мети  необхідно  виконати  наступні  завдання:
-  ознайомитися  та  опрацювати наукову  та  методичну  літературу  з поставленого питання;
-  визначити  основні  теоретичні  аспекти  мотиваційних механізмів  в роботі  українських підприємств;
- з’ясувати  технології  мотиваційних механізмів, які  можна  застосовувати  при роботі  українських підприємств.
Курсова  робота  має наступну структуру:
Вступ, три  розділи, в яких  пропонується  розглянути  основні  теоретичні  аспекти  формування  та  покращення  мотиваційних механізмів  українських  підприємницьких організацій, висновки та  список  використаних  літературних  джерел.

Мотивація працівників підприємства з метою підвищення продуктивності праці на ВАТ “Сталеливарний завод”, є актуальною для діяльності наведеного підприємства, оскільки дозволить дослідити та визначити основні напрямки вдосконалення мотивацію робітників підприємства, та як наслідок оптимізувати роботу персоналу.

У першому розділі роботи наведено теоретичні відомості про процес мотивування на підприємстві та застосування різних мотиваційних теорій, для підвищення продуктивності праці.
У другому розділі розглядається практичне застосування теорій мотивації на підприємстві, та формування ефективного мотиваційного процесу на підприємстві.
У третьому розділі наводяться пропозиції, які дозволять вдосконалити систему мотивування персоналу на сталеливарному заводі.

 

 
загрузка...