Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Стратегії підприємства. Формування стратегії підприємства
Українські реферати - Менеджмент
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Стратегії підприємства. Формування стратегії підприємства


Контрольна робота з менеджменту виконана на підставі та за допомогою підручників на замовлення. Є: малюнки, формули, таблиця, практичний матеріал. Ключові слова та фрази: процес формування стратегії підприємства, фінансова стратегія, виробнича стратегія, маркетингова стратегія. Обсяг - 24 сторінки. Формат - Word (doc).

ЗМІСТ

Вступ
1. Історія виникнення стратегії
2. Стратегія по ієрархії
3. Функціональні стратегії
Практичне завдання
Висновки
Список використаної літератури

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Дивіться також:
Курсова робота - Стратегії підприємства - стратегічний план підприємства

ВСТУП

Стратегії підприємства є складовою підприємницького менеджменту. Його основна мета полягає в розробленні підприємницької стратегії для досягнення маркетингових цілей фірми з урахуванням ринкових вимог та можливостей фірми.
Стратегія підприємства, як складова стратегічного менеджменту, виходить з поняття „функціональна стратегія”.
В контрольній роботі розглядаються такі питання, як історія виникнення стратегії та ієрархія стратегій.
Корпоративна та конкурентні стратегії мають спиратися на функціональні стратегії: виробничу, фінансову, стратегію маркетингу, НДДКР, екологічну, соціальну. Лише повне врахування особливостей цих стратегій може стати запорукою ефективного формування та реалізації корпоративної та конкурентних стратегій підприємства.
Функціональна стратегія належить до плану управління поточною і основною діяльністю підрозділу (НДДКР, маркетингу, виробництва тощо). Підприємство повинно мати стільки функціональних стратегій, скільки у нього основних напрямків діяльності. Основна відповідальність за формування функціональної стратегії лежить на керівниках підрозділів.
Кожна функціональна стратегія (досить часто їх називають субстратегіями) має містити:
• цілі, умови й основні напрямки діяльності певного підрозділу;
• порядок, послідовність розв'язання завдань, заходи, необхідні для досягнення поставлених цілей.

 

 
загрузка...