Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Ідейно-тематичний зміст Київського літопису
Українські реферати - Мовознавство
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Ідейно-тематичний зміст Київського літопису

Курсова робота

ЗМІСТ

Вступ
Розділ І. Історичні передумови виникнення Київського літопису
1.1. Літературні джерела літописів 12 століття
1.2. Історичні події 12 століття
Розділ ІІ. Ідейно-тематичний зміст Київського літопису
2.1. Структура та стилістичні особливості Київського літопису
2.2. Характеристика образів літопису. Поетичні твори, що складають основу літопису
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 45 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


ВСТУП

У кінці XI – на початку XII ст. відбувається розпад Київської Русі на самостійні князівства, розпочинається епоха феодальної роздробленості. Історія зберегла для нас кілька цікавих пам‘яток суспільно-політичної думки цього періоду (обов‘язкових для вивчення студентами для цілісного сприйняття ними тогочасних політичних проблем).
Роздроблення держави Київської Русі в цілому було прогресивним явищем, разом з тим воно мало і певні негативні наслідки: послаблення централізації державної влади і єдності сил численних князівств підривало міць Русі перед лицем загрози з боку східних кочівників (половців, монголо-татар) та західних держав (Лівонії, Литви, Польщі, Угорщини).
Київська земля. За володіння київським престолом йшла боротьба між багатьма князями. В період роздроблення Київ перетворився з столиці великої держави на центр Київської землі – князівства, що межували з державою половців-кочівників Дешт-і-Кипчак (Половецька земля) на південному сході. Постійні вторгнення половецьких орд на Київську землю підривали господарство й відволікали значні військові сили для оборони краю. Та незважаючи на це Київ і його округа-земля залишалися символом великокнязівських традицій, що базувалися на ідеї цілісної Русі як держави.

Київський літопис — одна з найдавніших пам’яток історії та літератури Київської Русі, складова частина Іпатіївського списку. Є продовженням «Повісті временних літ» і попередником Галицько-Волинського літопису, охоплює події 1118-1200 років. Дослідники вважають, що текст, який дійшов до нас, упорядкував близько 1200 ігумен Видубицького монастиря у Києві Мойсей на основі літописних зведень, складених при княжих дворах у різних землях Русі, з певними скороченнями і доповненнями.

Тема курсової роботи: «Ідейно-тематичний зміст Київського літопису».
Об’єкт курсового дослідження – Київський літопис.
Предмет курсового дослідження – ідейно - тематичний зміст Київського літопису, авторство та історія написання літопису.
Мета курсової роботи – дослідити ідейно – тематичний зміст Київського літопису, з’ясувати авторство та історію написання літопису.

Завдання курсового дослідження: простежити історичні події ХІІ століття; дослідити таємничість авторства та історію написання Київського літопису; з’ясувати ідейно-тематичний зміст твору; з'ясувати художні образи та легенди літопису.
Методи дослідження: аналіз, синтез, робота з текстом, порівняння, узагальнення, спостереження.

 

 
загрузка...