Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Розробка інноваційного проекту виробництва нової моделі вагону
Українські реферати - Інноваційна діяльність
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Розробка інноваційного проекту виробництва нової моделі вагону   

Курсова з предмету «Інноваційна діяльність»


ЗМІСТ

Вступ
Розділ І. Система управління проектами
1.1. Процес управління проектами та його сутність
1.2. Основні етапи управління проектами
1.3. Проведення відбору проектів
Розділ ІІ. Техніко-економічна характеристика ВАТ “КВБЗ”
Розділ ІІІ. Впровадження інноваційного проекту на ВАТ “КВБЗ”
3.1. Характеристика інноваційного продукту
3.2. Обґрунтування випуску інноваційного продукту та фінансування його виробництва
3.3. Економічний ефект від виробництва інноваційного продукту
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 52 сторінки

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


ВСТУП

Відкрите акціонерне товариство "Крюковський вагонобудівний завод" є провідним підприємством галузі вагонобудування України. 
Підприємство  засноване в 1874 році і у минулому виготовляло кожну  другу колісну  пару  і  кожен шостий вагон в колишньому Союзі. На заводі створені унікальні потужності,  їм освоєна більшість моделей вантажних вагонів, які випускаються  зараз в СНД. Головна спеціалізація - розробка і виробництво вантажних  вагонів (напіввагонів і вагонів-хоперів вантажністю до 75 тон,  вагонів - цистерн, платформ), колісних  пар  і  осей  за  міжнародними стандартами, а з 2001 року і пасажирських вагонів, запасних частин залізничного транспорту.
Окрім основної продукції підприємство розробляє і автогрейдери, контейнери для сипких вантажів, будівельних  і  побутових  відходів, інші зварні металоконструкції, запчастини для метрополітенів, причепи, ресори і пружини  до  легкових автомобілів, каністри, інші товари народного споживання. Маючи в своїй структурі ливарне, ковальсько-пресове виробництво, гарну ремонтну і випробувальну  базу,  потужності для виробництва енергоносіїв, завод володіє високим ступенем автономності, завдяки якій  у меншій мірі  підданий  несприятливим кон'юнктурним змінам.

Темою наведеної курсової роботи є:
“Розробка інноваційного проекту впровадження виробництва нової моделі вагону”
. Дослідження проводилося на базі ВАТ “КВБЗ”.
Основною метою курсового дослідження є теоретична розробка проекту випуску нової продукції, та розрахунок ефективності наведеного заходу, виходячи з цього основними завданнями курсової роботи є:
1. Надати характеристику інноваційного продукту;
2. Обґрунтувати випуск інноваційного продукту та фінансування його виробництва;
3. Визначити економічний ефект від виробництва інноваційного продукту.


Структурно - інноваційне перетворення економіки вимагає створення сприятливого інвестиційного клімату, становлення фондового ринку, удосконалення фінансово-кредитної системи, реформування відносин власності і прискорення процесу приватизації, що в остаточному підсумку повинне привести до активізації інноваційного процесу, особливо в пріоритетних напрямках.
У результаті реалізації даного проекту ВАТ “КВБЗ” поліпшить свій економічний стан (економічний ефект проекту за 5 років дії спеціального режиму  Технопарку складає 12,88 млн. грн., всього за 10 років реалізації проекту - 26,23 млн. грн.  Термін окупності проекту 6,7 років з моменту початку розробки проекту, в т.ч. 1,7 років з моменту створення потужностей для серійного виробництва, дістане прибуток щорічно в середньому за 10 років – 14,5 млн. грн. (при оптимістичному варіанті), збільшаться основні й оборотні фонди, покращиться платоспроможність за рахунок припливу коштів на розрахунковому рахунку (у зв'язку з валютною самоокупністю проекту продаж вагонів буде проводитися за кошти, а не бартер), одержить нові технології й освоїть виробництво конкурентноздатних пасажирських вагонів, що дозволить зайняти нові ринки збуту.
А також дозволить: забезпечити ринок України новими пасажирськими вагонами, які не поступаються за своїми технічними характеристиками світовим зразкам; збагатить вітчизняне вагонобудування світовими досягненнями по конструюванню, технології й організації виробництва; одержить інженерні основи і досвід для створення високошвидкісного залізничного транспорту.
В свою чергу для більшої конкурентоспроможності майбутнього вагона необхідно знаходити резерви для зменшення його ціни стосовно вагонів виробництва основного конкурента (АТ “Тверський вагонзавод”). Цього можна досягти зменшенням перемінних і постійних витрат при виготовленні пасажирських вагонів серійного виробництва.

 

 
загрузка...