Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Інформаційні технології в галузі охорони здоров’я
Українські реферати - Охорона здоров’я
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Інформаційні технології в галузі охорони здоров’я

Контрольна робота | реферат 

ЗМІСТ

Вступ
1. Інформаційні технології в галузі охорони здоров’я
2. Вплив НТП на розвиток медичної науки та технології
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг роботи - 18 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


(Скорочений текст роботи для ознайомлення)

У нових економічних умовах істотно змінюється організація інформаційного забезпечення охорони здоров'я. Найважливішими принципами організації інформаційного медичного забезпечення є своєчасність, проблемна орієнтованість, аналітичність, достовірність, прогностичний характер, максимальна повнота узагальнень при обмеженому обсязі, наявність засобів оцінки узагальнень, обґрунтованість висновків.

Однак на шляху поширення комп'ютерних технологій в управлінні галуззю є чимало перешкод. До них належать відсутність нормативної бази для електронних медичних документів, висока вартість повного комплекту програмного забезпечення й устаткування, відсутність національних державних стандартів для медичної інформації, зображень тощо. Крім того, існує деяка недовіра лікарів до застосування обчислювальної техніки. Вона зумовлена труднощами роботи з обчислювальною технікою для непідготовлених користувачів, сумнівами щодо точності "комп'ютерних" рішень, захищеності інформації від несанкціонованого доступу, необхідністю очікування відповіді, упередженістю користувачів.

Інформатизація стала однією з найважливіших складових частин програм у галузі охорони здоров'я. Вона вже зараз об'єднує комплекс заходів із розроблення та впровадження організаційного, методичного, програмного і технічного забезпечення цих проектів. Насамперед до них можна віднести інформатизацію системи державних органів управління галуззю різних рівнів, створення інформаційно-аналітичних систем забезпечення практичної охорони здоров'я, медичної освіти, науки тощо.

Розроблення медичних інформаційних систем спрямоване на вирішення найбільш узагальнених питань охорони здоров'я, зокрема, забезпечення процесу державної акредитації закладів охорони здоров'я та стандартизації медичних технологій.

Дивіться далі - Дослідження людського організму за допомогою ультразвукового обстеження (УЗІ)

 

 
загрузка...