Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Дослідження людського організму за допомогою ультразвукового обстеження (УЗІ)
Українські реферати - Охорона здоров’я
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Дослідження людського організму за допомогою ультразвукового обстеження (УЗІ)

Продовження теми: Інформаційні технології в галузі охорони здоров’я вплив НТП на розвиток медичної науки та технології.

Завдяки технічному прогресу, що стрімко розвивається, що є присутнім практично скрізь, чималої популярності серед пацієнтів, особливо вагітних, зокрема в медицині,  отримало ультразвукове обстеження. Завдяки цьому винаходу лікарі одержали можливість отримувати докладну й точну інформацію про функціонування того або іншого органа або розвитку плода усередині організму в цілому без безпосереднього хірургічного втручання в організм людини. На сьогоднішній день УЗІ є найпростішим і самим доступний методом обстеження внутрішніх органів. Досить важливим в ультразвуковому дослідженні є й той факт, що це самий безпечний і абсолютно нешкідливий метод, особливо для вагітних жінок, оскільки у відмінність, наприклад, від рентгена, УЗІ ніяким чином не здатне вплинути на людину й заподіяти йому які або негативні впливи.

Види проведених досліджень людського організму за допомогою ультразвукового дослідження:

* УЗІ поверхневих утворень.
* УЗІ лімфатичних вузлів.
* УЗІ слинних залоз.
* УЗІ плевральної порожнини.
* УЗІ щитовидної залози з оглядом регіонарних лімфовузлів.
* УЗІ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, селезінка). А також УЗІ жовчного міхура з визначенням функції.
* УЗІ органів малого таза в жінок (матка, яєчники, сечовий міхур) трансвагінальне й трансабдомінальне дослідження. Доплер судин малого таза (маткові артерії, вени) у пацієнток для ЕКО й при варикозі (розширенні вен) малого таза.
* УЗІ бруньок, надпочечників і заочеревинного простору.
* УЗІ органів малого таза в чоловіків (передміхурова залоза, насінні пухирці, сечовий міхур з визначенням залишкової сили) трансректальне дослідження передміхурової залози.
* УЗ дослідження плода з метою виключення пороків розвитку.
* УЗІ молочних залоз із оглядом регіональних лімфовузлів.
* УЗІ мошонки й доплер (дослідження судин мошонки) з метою виявлення варикоцелі.
* УЗІ полового члена й допплер судин кавернозних артерій у пацієнтів з еректильною дисфункцією.
* Ультразвукове дослідження прохідності маткових труб (інформативний, нешкідливий і безболісний метод дослідження маткових труб). -
* УЗІ судин вагітних: маточно-плацентарний кровоток плодово-плацентарний кровоток мозкові артерії плода з метою ранньої діагностики й прогнозу затримки внутрішньоутробного розвитку плода.
* ЛУНА кардіографія (УЗІ серця).

 

 
загрузка...