Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Поняття та види підприємств
Українські реферати - Підприємницьке право
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Поняття та види підприємств залежно від форми власності

Курсова робота з дисципліни «Підприємницьке право»

ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Теоретичне обґрунтування поняття підприємства та його види залежно від форми власності 
1.1. Поняття підприємства
1.2. Організаційно - правові форми підприємства
1.3. Види підприємств залежно від форми власності
1.4. Утворення підприємств
1.5. Установчі документи підприємства
Розділ 2. Приватне підприємство без створення юридичної особи
2.1. Схема реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності без створення юридичної особи – виконавчий  комітет та органи оподаткування
2.2. Суб’єкт підприємницької діяльності як платник Пенсійного фонду
2.3. Реєстрація в органах Фонду соціального страхування
2.4. Реєстрація приватного підприємця в органах Державної служби зайнятості
2.5. Одержання приватним підприємцем дозволу на виготовлення печаток
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 38 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


ВСТУП

Процес інтеграції України до світової економічної системи значно стимулює розвиток міжнародних господарських зв’язків, зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарювання.
У зв'язку з розвитком економічних відносин та економіки змінилися принципи, на яких будуються відносини держави з суб’єктами господарської діяльності, запроваджується ефективне державне регулювання підприємництва у формі єдиної державної регуляторної політики у сфері підприємництва тощо.
Всі ці наведені вище чинники зумовлюють необхідність не тільки відповідного правового регулювання, а й вивчення правових засад господарської діяльності.
Перехід економіки України до розвинених ринкових відносин багато в чому залежить від правового забезпечення ринкових реформ, від створення належних умов функціонування суб’єктів господарської діяльності, від суворого додержання суб'єктами господарської діяльності вимог чинного законодавства.
Наявність та розвиток ринкової економіки породив різноманітні організаційні форми суб’єктів господарювання: господарські організації, громадяни-підприємці, структурні одиниці господарських організацій. Саме тому існує потреба у врегулюванні правового статусу об’єднань підприємств (господарських об’єднань, державних та комунальних об’єднань тощо), встановлення правового режиму вільних (спеціальних) економічних зон та визначення правового режиму іноземного інвестування.
З’явилися нові інститути, притаманні ринковим умовам господарювання (банкрутство, свобода конкуренції, антимонопольне регулювання). Дедалі більшого розвитку, в тому числі завдяки приватизаційним процесам, набуває ринок цінних паперів.
Зважаючи на актуальність даної проблеми темою курсової роботи обрано питання «Поняття та види підприємств залежно від форми власності».
Проблема дослідження – визначення поняття і видів підприємств залежно від форм власності.
Мета курсового дослідження – теоретично та практично обґрунтувати види підприємств залежно від форм власності.

У процесі роботи використано наступні форми наукового дослідження:
1. Аналіз
2. Спостереження
3. Бесіда
4. Логічний метод

 

 
загрузка...