Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Принципи навчального процесу професійно-технічних навчальних закладів
Українські реферати - Педагогіка
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Принципи навчального процесу професійно-технічних навчальних закладів

Курсова робота з педагогіки


ЗМІСТ

Розділ 1. Науково-теоретичні засади процесу навчання. Його принципи та закономірності
1.1. Сутність і структура процесу навчання
1.2. Закономірності навчання
1.3. Принципи навчання
Розділ 2. Використання принципів та закономірностей навчального процесу в ПТНЗ
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової роботи - 41 сторінка

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Також дивіться:
Курсова робота - Учнівське самоврядування у професійно-технічних навчальних закладах

ВСТУП

Навчання - одне з основних понять дидактики. Це - цілеспрямований процес взаємодії між педагогом та учнями з метою їхнього розвитку, освіти і виховання. Ступінь активності учнів у цій взаємодії різний. Нова стратегія освіти передбачає особистісно-орієнтоване навчання. Сутністю його є партнерство всіх учасників навчально-виховного процесу, утвердження ідей гуманізму, стимулювання до творчості й самореалізації як учнів, так і педагогів.
Дидактична сутність навчання полягає в тому, що воно відбувається у постійній взаємодії двох діяльностей: викладання і учіння.
Викладає - педагог, учитель, особа, яка передає, навчає, допомагає комусь опанувати певний зміст, способи діяльності тощо. Отже, слово «викладати» має два значення: 1) розповідає, передає знання і 2) організовує навчання. Учень, засвоюючи, навчається - в нього відбувається процес учіння.
Поняття навчальний процес охоплює всі компоненти навчання: діяльність викладача, діяльність учня, засоби, за допомогою яких здійснюється цей процес, форми, в яких він реалізується. Оскільки у процесі навчання виховується особистість, розвиваються її пізнавальні здібності, то правомірною є назва навчально-виховний процес. Процеси навчання і виховання мають спільні структурні компоненти. Характеризуючи їх, зокрема, виділяють: мету, зміст, принципи, методи, форми організації, результати.
Навчання здійснюється на основі обґрунтованих і перевірених практикою дидактичних принципів. Зумовлені закономірностями і завданнями виховання й освіти, принципи навчання визначають його спрямованість, зміст, організаційні форми і методи.
Принцип навчання (дидактики) — твердження, що визначає зміст, організаційні форми та методи навчальної роботи.
Сучасна дидактика, трактуючи навчання як процес передачі, засвоєння знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності, відповідно розглядає і систему його принципів, яку утворюють принцип науковості, принцип доступності, принцип зв'язку навчання з життям, принцип свідомості й активності учнів, принцип наочності та ін.

Темою курсової роботи обрано питання: «Принципи і закономірності навчального процесу професійно-технічних навчальних закладів».
Мета курсової роботи – розглянути та застосувати на практиці принципи навчального процесу.
Гіпотеза курсової роботи – при чіткому використанні педагогом усіх принципів та закономірностей навчання в своїй роботі, покращується сам навчальний процес.
Предмет курсової роботи – поняття принципів та закономірностей навчального процесу.
Об’єкт – учні ПТНЗ.

Завдання курсової роботи:
1. Визначити поняття процесу навчання, розглянути його структуру;
2. Розглянути принципи навчання;
3. Розглянути закономірності навчального процесу;
4. Провести практичні дослідження з поставленого питання.

 

 
загрузка...