Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Словникова робота з учнями початкових класів
Українські реферати - Педагогіка
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Словникова робота з учнями початкових класів

Курсова робота з педагогіки


ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Науково – теоретичні засади розвитку мовлення учнів початкових класів
1.1. Мета та завдання розвитку усної та письмової мови
1.2. Вимоги до мови учнів початкових класів
1.3. Робота над словом – як складова розвитку мовлення
Розділ II. Словникова робота з учнями початкових класів
2.1. Розширення та збагачення словника
2.2. Використання словникових вправ, які сприяють активізації мовленої діяльності учнів.
2.2.1. Граматичні вправи
2.2.2. Лексичні вправи
Практична частина - розробки уроків
Висновки
Список літератури
Обсяг курсової роботи - 40 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Також дивіться:
Курсова робота - Збагачення словникового запасу учнів на уроках української мови
Курсова робота - Розвиток мовлення у дітей дошкільного віку. Словниковий запас

ВСТУП

Робота над мовою на уроках української мови органічно повинна бути пов'язана з заняттями по інших предметах. Уроки граматики і правопису, читання, уроки математики, природознавства і праці, а також уроки малювання, екскурсії, спостереження — усі ці види занять у початкових класах повинні служити цілям розширення і збагачення словника учнів.
На уроках мови (особливо читання) діти учаться засобами мови здобувати знання про навколишній їхньому світі природи і суспільства. Діти вчаться спостерігати, думати і виражати в правильній словесній формі думки про бачене, почуте, прочитане, пережите. Тим самим уроки мови сприяють збагаченню словника учнів, учать їхньому ладу мови.
Навчаючи спеціально мові на уроках граматики і правопису, діти довідаються усе більше слів, що позначають предмети, дії, ознаки навколишньої їхнього життя, довідаються багато нових термінів; звук, буква, голосні і згодні, склад, слово, частини слова, частини мови, головними другорядні члени пропозиції, число, обличчя, рід, падіж, відмінювання, називний, родовий і т.д.
На уроках з інших предметів програми початкових класів також відбувається розширення і збагачення словника учнів різними словами. Живі враження і наочні приладдя є і тут засобом одержання знань, формування понять і збагачення учнів позначеннями цих понять — словами, сполученнями слів.
Робота над словом на уроках читання в букварний період не обмежується тільки поясненням незрозумілих слів. Діти групують слова, поєднуючи їх по ознаці подібності (меблі: стілець, стіл, шафа, ліжко; посуд: склянка, чашка, ваза, тарілка) чи по ознаці розходження (високий — низький, лівий — правий і т.д.). Поняття засвоюються дітьми і шляхом порівняння різних предметів, що знаходяться в чи класі намальованих на картинках (наприклад, стіл вище парти, олівець товщина ручки, зошит тонше книги і т.п.).
Пояснення незрозумілих слів і виражень продовжується і при проведенні читання. При поясненні незрозумілих слів у читаному добутку дуже важливо виділяти для пояснення слова, що вперше зустрічаються  дітям чи  по їх визнанню, незрозумілі їм і тому можуть заважати правильному розумінню змісту що читається. Таких слів у добутках звичайно буває небагато. На словах, що не заважають розумінню всього тексту в цілому, не має змісту спеціально зупиняти увага учнів.
Діти в I класі малюють картинки до прочитаного. Звичайно, далеко не усі вони намалюють так добре, що на малюнку будуть зображені і «калюжі як стекло», і «рожеві снігурі на гілках яблуні», але діти у своїх розповідях про те, що вони зобразили чи олівцем фарбами, покажуть, наскільки добре зрозуміле ними зміст прочитаного вірша. Переказ учнями змісту прочитаного добутку допомагає вчителю з'ясувати ступінь розуміння дітьми значення слів. У цьому випадку вчитель попутно виправляє лексичні помилки дітей, жадає від них правильного і точного вживання слів.
Зайво докладне розтовмачення вчителем кожного слова, що зустрілися в тексті, що читається, (вірші, розповіді, статті), часто заважає на уроках читання, тому що робить ці заняття нецікавими для дітей. Дитина повинна мати можливість на уроці читання самостійно думати і, може бути, трошки уявляти. У всякому разі, зайві пояснення вчителя знижують поетичне враження від художнього твору, особливо ліричного вірша.
Треба відзначити, що в шкільній практиці нерідко дітям порозуміваються не тільки ті слова, що їм ніколи не зустрічалися при читанні, у їх ігровій, навчальній і іншій діяльності, змісту яких діти не розуміють, але і ті слова, зміст яких зрозумілий дітям. Виходить тлумачення слів замість вправ, що сприяють збагаченню словника учнів. Щоб уникнути подібного положення, вчителю доцільніше звернутися до дітей з питанням, що їм незрозуміло в прочитаному вірші, розповіді, статті. У такому випадку з'ясовується значення тих слів, словосполучень і навіть цілих уривків прочитаного, нерозуміння яких утрудняє дітей, заважає їм зрозуміти зміст усього добутку і вживати слова в правильному їхньому значенні.

Темою курсової роботи обрано питання:
“Словникова робота з учнями початкових класів”.
Мета курсової роботи – теоретично та практично обґрунтувати основні положення словникової роботи на уроках рідної мови та читання з учнями початкових класів.

Предмет курсового дослідження – теоретичні та практичні аспекти розвитку збагачення словникового запасу учнів початкових класів.
Об’єктом дослідження і написання курсової роботи є практичні апробації здобутих знань з учнями початкових класів по розвитку словникового запасу.
Для досягнення поставленої мети необхідно виконати наступні завдання:
- опрацювати наукову та методичну літературу з поставленого питання;
- визначити основні елементи  словникової роботи з учнями початкових класів;
- з’ясувати можливості використання словникових вправ, які сприяють активізації мовленої діяльності учнів.
Курсова робота складається зі вступу, теоретичного та практичного розділів, висновків та списку використаної літератури.

Практична частина - розробки уроків

У практичній частині ми пропонуємо розглянути дві розробки уроків на яких проводили та вводили елементи словникової роботи з учнями початкових класів.

Тема - Написання твору "Осінь у саду".
Мета - Формування вміння добирати найбільш влучні слова для опису осіннього саду, відчувати красу і смак слова, розвивати зв'язне мовлення, вміння оформлювати свої думки письмово, спостережливість; виховувати бережливе ставлення до природи, любов до рідного краю.
Обладнання - Записи на дошці, малюнки осінніх пейзажів.

План - конспект
І. Актуалізація опорних знань.
1.1. Робота з загадками.   
1.2. Вправи на інтонування речень.
1.3. Актуалізація чуттєвого досвіду дітей.
II. Повідомлення теми і мети уроку.
III. Підготовка до написання твору.
3.1. Словниково-стилістична робота.
3.2. Робота над заголовком.
3.3. Складання плану.   
IV. Складання усної зв'язної розповіді.   
V. Орфографічна підготовка.   
VI. Написання твору учнями.
VII. Перевірка написаного.
VIII. Читання зразків учнівських творів.
IX. Підсумки уроку.   

Тема - Написання твору "Прихід весни".
Мета - Вчити висловлювати свої думки в логічній послідовності, збагачувати активний словник учнів. Розвивати творчі здібності, спостережливість. Виховувати любов до природи, вміння відчувати красу рідного слова.
Обладнання - Дитячі малюнки про весну, пейзажі, репродукції, кольорові олівці, папір, зошити для творчих робіт.

План - конспект
1. Ознайомлення з темою і метою уроку.   
2. Творча робота.
3. Лексична робота: збагачення й активізація словника учнів
4. Робота із словником.
5. Складання речень.
6. Робота над планом.
7. Складання твору учнями.
8. Творча робота.
9. Підсумок уроку.
10. Домашнє завдання.

 

 
загрузка...