Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Учнівське самоврядування у професійно-технічних навчальних закладах
Українські реферати - Педагогіка
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Учнівське самоврядування у професійно-технічних навчальних закладах   

Курсова робота з педагогіки


ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Мистецтво учнівського самоврядування
1.1. Розвиток соціальної активності учнів
1.2. Шляхи учнівського самоврядування
Розділ 2. Учнівське самоврядування у професійно-технічних навальних закладах
2.1. Технологія учнівського самоврядування
2.2. Організація учнівського самоврядування в професійно-технічних навчальних закладах
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової роботи - 42 сторінки

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Дивіться також:
Курсова робота - Принципи навчального процесу професійно-технічних навчальних закладів

ВСТУП

Навчальні заклади — це мікромодель майбутнього суспільства. Основи громадянського становлення та демократії закладаються з дитячих років, і самоврядування допомагає учням організувати власне життя і життя своїх товаришів. Досвід взаємостосунків, розв'язання конфліктів, виявлення і захисту своїх інтересів, набутий у навчальному закладі, стане багажем, з яким учні увійдуть у доросле життя.
Сучасному учневі потрібна не абсолютна сума знань, а вміння їх здобувати, аналізувати та застосовувати у конкретній ситуації. Тому змінюється завдання освіти: завдяки безперервному процесу навчання та розвитку творчість, прагнення росту та самореалізації мають стати сутнісною ознакою способу життя учнів.
Завдання педагога — організувати навчально-виховний процес таким чином, аби він сприяв розвиткові, самовдосконаленню, здобуттю власного досвіду. Учні потребують практичних навичок управлінської діяльності, і саме педагоги це забезпечують. Головною умовою розвитку самоврядування наявність педагогів, які хочуть і вміють співпрацювати з дітьми. Саме від педагога залежить, чи зможе він довіряти учням самостійно вирішувати більшість питань їхнього колективного життя, чи зуміє переконати їх у тому, що, крім них, ці обов'язки ніхто не зможе виконати. Тільки тоді самоврядування стане потребою колективу.
Слід зауважити, що невміло організоване самоврядування безрезультатне. Сутністю учнівського самоврядування є система відносин у колективі.
Самоврядування – це не лише засіб організації навчального процесу, а й масове залучення всіх учнів до організаторської роботи та управління діяльністю колективу (але не формальне).
Щоб у навчальному закладі було цікаво, треба діяти.
Повноцінному учнівському самоврядуванню притаманна раціональна внутрішня організованість, що виявляється у загальній захопленості справою, нових ініціативах, високому рівні відповідальності за спільну справу.
Зважаючи на актуальність даної проблеми темою курсової роботи обрано питання: «Учнівське самоврядування у професійно-технічних навчальних закладах».
Предмет курсового дослідження - актуалізація теоретичних та практичних надбань з питання учнівського самоврядування в професійно-технічних навчальних закладах.
Мета курсового дослідження – визначити сутність учнівського самоврядування, з’ясувати шляхи розвитку та технології учнівського самоврядування.
Для досягнення поставленої мети нам необхідно виконати завдання:
1. Визначити сутність учнівського самоврядування;
2. Розглянути шляхи розвитку учнівського самоврядування;
3. Розглянути технології учнівського самоврядування.

 

 
загрузка...