Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Поняття про природу. Місце людини в природі, довкіллі
Українські реферати - Природознавство
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Поняття про природу. Місце людини в природі, довкіллі

Відповіді на питання для підготовки до уроків з природознавства


Природа
– це весь навколишній світ, що тебе оточує: рослини, тварини, ліси, моря, гори, рівнини. Природа буває жива та нежива. Жива природа дихає, росте, живиться, розмножується. До неї належать тварини, рослини, птахи, комахи та ін. Нежива природа не дихає, не росте, не живиться, не розмножується. До неї належать гори, ґрунти, вода, зорі, Сонце та ін. Жива природа не може існувати без неживої. Усім живим організмам потрібні Сонце, повітря, вода. Жива природа постійно впливає на неживу. Так, зелені рослини насичують атмосферу киснем і очищують її від вуглекислого газу. Рослини необхідні для життя тварин, а тварини, в свою чергу, впливають на життя рослин.

Людина – теж творіння природи, але особлива, розумна істота, тому повинна дбайливо ставитись до природи, охороняти її, вивчати її закони.

Природознавство – це знання людини про природу. Природознавство розкриває таємниці навколишнього світу, його правила та закони, розповідає про місце людини у природі, її вплив на довкілля.

Людина здавна вивчає природу. За багато століть накопичилось стільки знань про природу, що виникла потреба їх розмежувати. Так утворились окремі науки: фізика, біологія, географія, хімія, астрономія. Усі разом вони дають змогу пізнати природу, сприяють її дбайливому використанню. Фізика вивчає будову фізичних тіл та їхню взаємодію. Біологія розглядає живі організми. Географія вивчає географічні оболонки Землі. Хімія досліджує речовини та їх перетворення. Астрономія – наука про небесні тіла та будову Всесвіту.

Людина вивчає природу, її закони, використовує природні речовини протягом багатьох століть. Спостерігаючи за блискавкою під час грози, людина навчилася добувати та користуватися вогнем, а спостерігаючи за зорями й Сонцем – орієнтуватися на місцевості.

Пізнаючи природу, людина намагалася використовувати одержані відомості у своїй діяльності. Сучасна людина створила потужні літаки, які нагадують величезних птахів, побудувала підводні човни, схожих на могутніх морських істот. Вивчаючи природу, людина копіювала її винаходи в будівництві, архітектурі.

Людина – це єдина істота, яка перетворює світ природи й утворює свій особистий світ. Світ людини – це світ предметів, створених її працею. Саме людина активно перетворює і свідомо змінює природу нашої планети. Але це втручання має бути продумане, з урахуванням законів розвитку природи, щоб не викликати загибелі рослин і тварин, забруднення води, повітря, обміління річок, зменшення лісових масивів і т. ін. Людству необхідно завжди пам’ятати, що природа – наш спільний дім. І від того, як його оберігають, залежить здоров’я всіх його мешканців.

 

 
загрузка...