Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Проектний аналіз (курсова)
Українські реферати - Проектний аналіз
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Проектний аналіз  

Курсова з дисципліни «Проектний аналіз»

ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Основні теоретичні засади проектного аналізу
1.1. Показники ефективності й інтенсивності використання капіталу. Методика їх розрахунку й аналізу
1.2. Факторний аналіз рентабельності операційного капіталу
1.3. Аналіз рентабельності сукупного капіталу
1.4. Оцінювання ефективності використання позикового капіталу. Ефект фінансового важеля
Розділ  2. Розкриття основних результатів показників і критеріїв оцінки
2.1. Економічні показники для визначення ефективної роботи підприємства
2.1. Проведення чисельних експериментів для розрахунку оптимальності витрат, максимуму прибутку і випуску
2.3. Графічне представлення отриманих результатів
Розділ 3. Розрахунок ефективності
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 41 сторінка

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


ВСТУП

Першочергове значення для підвищення ефективності виробництва має покращення технологічної структури капітальних вкладень, розподіл їх між основними складовими частинами. Прогресивність технологічної структури визначається збільшенням у складі капітальних вкладень питомої ваги затрат на придбання активної частини основних виробничих фондів.
Відтворювальна структура капітальних вкладень включає в себе такі напрями: нове будівництво; розширення, реконструкція і технічне переоснащення діючих підприємств.
Джерела фінансування капітальних вкладень підприємства-інвестора можуть формуватися за рахунок різних фінансових ресурсів, а саме:
* власних фінансових ресурсів і внутрішньогосподарських резервів;
* запозичених фінансових ресурсів;
* залучених фінансових коштів, які отримують від продажу акцій, пайових і інших внесків членів трудових колективів;
* грошових коштів, які централізуються об'єднаннями підприємств в установленому порядку;
* коштів позабюджетних фондів;
* коштів державного бюджету, які надаються на безповоротній і поворотній основі, місцевих бюджетів;
* коштів іноземних інвесторів.
Власні фінансові ресурси підприємства включають первісні внески засновників підприємства і накопичення, які направляються на фінансування капітальних вкладень за рахунок результатів господарської діяльності. Грошова частина внесків власників підприємства вкладається в придбання основних фондів. У подальшому для цієї мети використовуються накопичення, утворені в підприємства в результаті господарської діяльності. В першу чергу, до них належать амортизаційні відрахування, які отримуються в складі виручки від реалізації товарної продукції, а також прибуток. На фінансування капітальних вкладень спрямовується частина прибутку, яка залишається в розпорядженні підприємства після сплати податків. Ця частина прибутку може використовуватися на капітальні вкладення в складі фонду накопичення чи іншого фонду аналогічного призначення, який утворюється на підприємстві. При введенні капітального будівництва господарським способом в підприємства утворюються специфічні джерела фінансування, які мобілізуються в процесі будівництва. До них належать: мобілізація внутрішніх ресурсів у будівництві, планові накопичення з будівельно-монтажних робіт і економія від зниження собівартості робіт.

Метою курсової роботи є поглиблення теоретичних знань, набуття відчуття реальності розмірів кількісних параметрів та методології управління проектами.
Виконання курсового дослідження передбачає вивчення окремих тем проектного аналізу, оцінки ефективності і доцільності впровадження проектів на основі кількісних показників і критеріїв.

 

 
загрузка...