Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Вплив сучасної сім'ї на формування психічного здоров’я особистості
Українські реферати - Психологія
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Вплив сучасної сім'ї на формування психічного здоров’я особистості   

Курсова з психології

ЗМІСТ

Вступ
Розділ І. Науково-теоретичні засади сімейного виховання
1.1. Характеристика сім'ї як інституту соціалізації
1.2. Напрями сімейного виховання
1.3. Психологічний розвиток особистості та механізм впливу сім’ї
Розділ ІІ. Вплив сучасної сім’ї на формування психологічного здоров’я особистості
2.1. Соціально-психологічні особливості сімейного виховного впливу
2.2. Дослідження сімейних відносин
2.3. Рекомендації батькам
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 42 сторінки

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Також дивіться:
Курсова робота - Проблеми сучасної сім’ї та її вплив на формування особистості дитини

ВСТУП

Сім'я — основний осередок виховання дітей та молоді.
Середовищем первинної соціалізації дитини, джерелом матеріальної й емоційної підтримки, засобом збереження і передавання культурних цінностей від покоління до покоління є сім'я.
Найважливішою умовою родинного виховання є міцний фундамент сім'ї, який базується на авторитеті батька та матері, подружній вірності чоловіка і дружини, їхній любові до дітей, відданості обов'язку їх виховання, повазі й любові до батьків і материнського покликання жінки.
Порівняно з іншими соціальними інститутами сім'я має певні особливості, що істотно впливають на становлення особистості дитини.
Наявність усіх форм життєдіяльності людини, що реалізуються через функції сім'ї. У результаті сім'я формує власний спосіб життя, мікрокультуру, основою якої є цінності й елементи культури суспільства чи окремих його соціальних верств. Таким чином, на думку А. Карлсона, сім'я — це суспільство в мініатюрі, з якого вибудовується соціальна взаємодія загалом.
Включеність дитини в сім'ю з дня її народження, формування саме в сім'ї перших уявлень про те, що добре і що погано, що таке добро і зло, коли дитина найбільшою мірою сприймає виховні впливи. Фактично сім'я є першою сполучною ланкою між людиною і суспільством, яка передає від покоління до покоління генетичний код, певні соціальні цінності, що на суб'єктивному рівні є ціннісними орієнтаціями членів сім'ї.
Безперервність і тривалість контакту людей різної статі, віку, з різним обсягом життєвого досвіду спричинюються до інтеріоризації дітьми зразків поведінки насамперед батьків і тільки потім — людей поза сім'єю.
Переважно емоційний характер зв'язків між членами сім'ї, що базуються на любові і симпатії, створює сприятливу основу для спрацьовування таких неусвідомлюваних дитиною соціально-психологічних механізмів впливу, як наслідування, навіювання, психічне "зараження". При цьому забарвленість емоційних контактів впливає на формування почуття задоволення (незадоволення) собою і оточенням.
Особливо значною роль сім'ї у становленні особистості дитини є на первинному етапі її соціалізації.
Зважаючи на актуальність проблеми, темою курсової роботи обрано питання: «Вплив сучасної сім'ї на формування психічного здоров’я особистості».
Мета курсової роботи – визначення впливу сім'ї на психологічне здоров’я дитини.

Предмет курсової роботи – психологічне здоров’я особистості.
Об’єкт – сім’я.
Гіпотеза курсового дослідження – визначення впливу сім'ї на психологічне здоров’я особистості формує уявлення про організацію виховного процесу в колективі. Таким чином визначаємо зміст взаємин з дитиною з окремої сім'ї.

Завдання курсової роботи:
1. Розглянути сім'ю як інститут соціалізації;
2. Визначити напрямки сімейного виховання;
3. Визначити механізм впливу сім'ї на психологію особистості
;
4. Провести практичні дослідження з наведеного питання.
Методи дослідження: аналіз, синтез, узагальнення, порівняння, спостереження, бесіда.

 

 
загрузка...